כרטיס אשראי שופרסל

אין עוד כרטיס כזה!

מחזיקי כרטיס אשראי שופרסל נהנים יותר!


  • מתנת הצטרפות שווה

  • 10% הנחה על 10 מוצרים לבחירה מתוך רשימה קיימת – 5 ברשת שופרסל ו- 5 ברשת Be

  • מגוון הטבות באתר shufersal4u על הופעות, מסעדות, אופנה, קולנוע ועוד

  • 5% הנחה על המותג הפרטי של שופרסל

  • פטור מדמי כרטיס למשך שנה*

כרטיס אשראי שופרסל

מחזיקי כרטיס אשראי שופרסל נהנים יותר!

  • מתנת הצטרפות שווה
  • 10% הנחה על 10 מוצרים לבחירה מתוך רשימה קיימת – 5 ברשת שופרסל ו- 5 ברשת Be
  • מגוון הטבות באתר shufersal4u על הופעות, מסעדות, אופנה, קולנוע ועוד
  • 5% הנחה על המותג הפרטי של שופרסל
  • פטור מדמי כרטיס למשך שנה*

מתנת הצטרפות


₪100
למימוש ברשת שופרסל וברשת Be

- או -

₪175
למימוש בשופרסל Online

הטבות למשלמים בכרטיס


מגוון הטבות נוספות


הלוואות ואשראי


שאלות ותשובות


האם אפשר להשתמש בכרטיס ברגע שהוא מגיע?


למה אני צריך קוד סודי?


אפשר לקחת הלוואה בכרטיס?


איפה אפשר לבדוק מידע כמו פירוט חיובים ועסקות?


מה זה shufersal4u?

תנאים נוספים


הזמנת כרטיס שופרסל והטבות המועדון
הנפקת הכרטיס בכפוף לאישור חברת כאל, לתנאים ולתקנון באתר המועדון. הזמנת הכרטיס אפשרית לבעלי ומותנית בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף בלבד. חברת כאל והמועדון ומועדון שופרסל רשאים לסיים ו/או לשנות מעת לעת את התנאים, המבצעים וההטבות. ט.ל.ח. או לסיים את ההטבות בכל עת. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

ביום 31.5.2021 תכנית מועדון הלקוחות תסתיים. במועד זה יסתיימו גם הטבת 10% על מוצרים נבחרים ו-5% הנחה על מוצרי מותג שופרסל ללקוחות כרטיס אשראי שופרסל. עד למועד זה ניתן יהיה להמשיך ולצבור נקודות ולממש אותן וליהנות מההטבות - הכל בהתאם לתנאי תכנית המועדון. בימים אלו אנו מכינים תכנית מועדון לקוחות חדשה, מפתיעה וייחודית ונעדכן על פרטיה בהמשך. אנחנו מזמינים אתכם לוודא שפרטיכם מעודכנים אצלנו כדי שנוכל להיות אתכם בקשר. ניתן לעדכן פרטים באתר, באפליקציית שופרסל ובמוקד המועדון במספר 1800565656

מתנת הצטרפות
מתנת הצטרפות בסך ₪100 למימוש ברשת שופרסל וברשת Be
בעת ביצוע הרכישה הראשונה באחד מסניפי רשת שופרסל באמצעות כרטיס שופרסל כאל החדש שלך תהנה מזיכוי בסך של עד ₪100 ברכישה בסכום של ₪100 ומעלה.
מובהר כי הזיכוי ינתן בקנייה ראשונה בגובה ₪100 ומעלה (ברכישה בסכום נמוך יותר לא תזכה בהנחה כלל, וההנחה תועבר לרכישה הבאה).
מתנת הצטרפות בסך ₪175 למימוש בשופרסל Online או באתר/אפליקציית Be by Shufersal
בעת ביצוע רכישה ראשונה בשופרסל Online או באתר/אפליקציית Be by Shufersal בלבד באמצעות כרטיס אשראי שופרסל כאל החדש שלך, תהנה מזיכוי בסך של ₪175 בקניה של ₪175 ומעלה.
(ברכישה בסכום נמוך יותר לא תזכה בהנחה כלל וההנחה תועבר לרכישה הבאה).
ההטבה ניתנת למימוש עד שנה מיום ההצטרפות. מתנת ההצטרפות או כל הטבה שתבוא במקומה, ככל שתהיה, הינה הטבה חד פעמית ללקוח (על פי מספר ת.ז. של הלקוח) וניתנת רק ללקוחות חדשים אשר לא החזיקו בכרטיס אשראי שופרסל או ״יש״ כאל. לא ניתן לממש את ההטבה בקניית סיגריות, מוצרי חשמל/משלוחים ותרומות, משיכת מזומן, הלוואות או מוצרי אשראי שונים. ההטבה תמומש בפעם אחת, ללא צבירה לקנייה הבאה, והכל בכפוף לתקנון מועדון לקוחות שופרסל. תחילת הזכאות מותנית בקליטת הנתונים במערכות שופרסל. ההטבה תמומש באופן אוטומטי קופה במעמד הרכישה הראשונה. ברכישות המבוצעות בשופרסל Online , הזיכוי יהיה במועד אספקת המוצרים ולא במועד ההזמנה. תקנון המועדון מפורסם בכתובת: www.shufersal.co.il . מתנת ההצטרפות או כל הטבה שתבוא במקומה, ככל שתהיה, הינה הטבה חד פעמית ללקוח (על פי מספר ת.ז. של הלקוח) וניתנת רק ללקוחות חדשים אשר לא החזיקו בכרטיס אשראי שופרסל או ״יש״ כאל.

דמי כרטיס
כרטיס מועדון שופרסל יהיה זכאי לפטור מתשלום עמלת דמי כרטיס למשך שנה ממועד הנפקת הכרטיס במועדון לראשונה, או עבור לקוחות שהנפיקו בעבר כרטיס אך הוא בוטל לפני יותר מ-12 חודשים. לאחר מועד זה תיגבה עמלת דמי כרטיס  מפורט בתעריפון העמלות של החברה (בנוסף לדמי החבר למועדון). תעריף דמי כרטיס מועדון שופרסל כיום: 12.90 ₪ לחודש. תעריף זה הוא תעריף קבוע וללא הנחות מחזור. מובהר כי בכרטיס שופרסל במסלול תעופה ( Shop&Fly ) ייגבו דמי כרטיס מלאים בסך של 15.90 ₪ לחודש.

דמי חברות
פטור מדמי חבר מועדון במהלך השנה הראשונה ממועד ההנפקה של כרטיס שופרסל כאל, לאחר תום השנה, החברות במועדון שופרסל כרוכה בתשלום חודשי של 3 ₪.

חמישיה בהנחה
בחירת המוצרים מימוש ההנחה כפוף למגוון הקיים ומלאי המוצרים בכל סניף וסניף בעת ביצוע הקניה. ניתן לשנות את רשימת המוצרים הנבחרים פעם אחת ברבעון קלנדרי באתר האינטרנט של שופרסל או במוקד הטלפוני של המועדון או באמצעות מילוי טופס חדש והגשתו באחת הדרכים המקובלות.

משלמים פחות
הנחה קבוע בגובה 5% למחזיקי כרטיס אשראי שופרסל מבית כאל החדש: ההנחה תינתן על מוצרי מותג שופרסל ו-GALAHOME לא כולל מוצרי פיילוט. ההנחה הקבועה בגובה 10% ל-5 מוצרים תינתן על היתרה בלבד. ההנחה בתוקף מינואר 2018 עד ינואר 2020 ומוגבלת ל-3 מוצרים זהים בקנייה.

Shufersal4u
הזכאות להטבות באתר shufersal4u מותנית בתשלום בכרטיס אשראי שופרסל בסך 1,000 ₪ או יותר בחודש. כפוף לתנאים באתר. בכפוף לתקנון המועדון