עיגול לטובה

לקוחות Cal, גם אתם יכולים לעשות מעשה טוב בכל פעם שאתם יוצאים לקניות! עם עיגול לטובה תוכלו לתרום כמה אגורות בכל קנייה ולעשות שינוי גדול עם הכסף הקטן שלכם.

 

 

 
 
מה זה עיגול לטובה?
"עיגול לטובה" היא עמותה ללא מטרת רווח, הפועלת לשיפור החברה הישראלית באמצעות תרומה של מספר אגורות בכל קנייה, כך שסך כל התרומות של כולנו יצטבר לסכום שיכול לעשות שינוי גדול.
 
 
 
מה זה אומר לעגל לטובה?
עם עיגול לטובה, בכל רכישה בכרטיס האשראי של Cal, בסכום שאינו עגול, יעוגל סכום הקנייה כלפי מעלה לשקל הקרוב. ההפרש ייתרם במלואו לעמותות בהתאם לבחירתך
לדוגמא: קנית ב- 34.60 ₪  |  הסכום לחיוב יהיה 35 ₪  |  תרמת 40 אג'.
ממוצע חודשי עומד על 4 ₪ בחודש. 100% מהסכום יועבר לתרומה.
לאחר הצטרפותך לשירות, תעביר Cal את תרומתך לעמותת עיגול לטובה, אשר תחלק את הסכום במלואו לעמותות שבחרת. לידיעתך, ניתן לבטל את השירות בכל עת באתר Cal או במוקד שירות הלקוחות.
 
 
 
למי תורמים?
באפשרותך לבחור מתוך 142 עמותות, המחולקות לעשרה תחומים חברתיים שונים. ניתן לתרום ל3 יעדים כשיעד הוא עמותה / תחום או כל העמותות באופן שווה.
 
כל העמותות קיבלו את ''תו מידות לאפקטיביות'' של עמותת מידות ונכללו ברשימה לאחר סינון קפדני על ידי ועדה ציבורית בראשותו של נשיא ביהמ"ש העליון לשעבר, השופט מאיר שמגר.
 
 
 
איך מתבצעת התרומה?
אם בחרת לתרום לתחום מסוים (כגון בריאות, חינוך וכו’), יחולק סכום התרומה באופן שווה בין כל העמותות השייכות לתחום. 
 
לרשימת העמותות להן ניתן לתרום לחצו כאן
פרטים נוספים ניתן למצוא באתר עיגול לטובה
 
כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת Cal - כרטיסי אשראי לישראל, המספקת שירותי הנפקה, מוצרי אשראי, תשלום בכרטיסי אשראי, אשראי חוץ בנקאי,
פריסה לתשלומים, הלוואות אקספרס, מועדוני לקוחות, מבצעים והטבות, קניות בתשלומים, ביטוח נסיעות לחו"ל, ליסינג וסליקת כרטיסי אשראי של המותגים: ויזה, מסטרקארד ו Diners