Cash Cal Pro

כולם כבר יודעים
איך קונים את זה נכון

רוצה כרטיס מוגזם
כרטיס CashCal Pro

הכרטיס הכי מוגזם בארץ ובחו"ל!

 • icon

  כסף חזרה על כל קניה

  1.5% קשבק בקניות מעל ₪10,000, כבר מהשקל הראשון! כפוף לתקנון

 • icon

  הנחה על כל הקניות בחו"ל ובאתרי אונליין

  עמלת מט"ח מוזלת של 1% במקום 3%!!

 • icon

  לטוס כמו Pro

  הטבת כניסה לטרקלינים ברחבי העולם

 • icon

  ללא דמי כרטיס בשנה הראשונה ומסגרת אשראי חוץ בנקאית

שאלות ותשובות


CashCal Pro הוא הכרטיס המוגזם שמחזיר לך כסף בחזרה על כל הקניות. 1.5% על קניות מעל 10,000 ₪ בחודש כבר מהשקל הראשון, ו- 1% על קניות מתחת ל- 10,000 ₪. בשנה השנייה ואילך, הכרטיס מחזיר 1% על קניות מעל 10,000 ₪ ו - 0.75% על קניות מתחת ל10,000 ₪. החל מ- 1.4.25 החזר עד ₪450 בחודש ו- ₪5,400 בשנה לכל היותר.
בנוסף, הגזמנו עם עמלת מט״ח מוזלת של 1% בלבד, במקום 3%.


CashCal Pro הוא הכרטיס היחיד שגם מחזיר לך כסף בחזרה על הקניות וגם נותן עמלת מט"ח מוזלת של 1% על כל הקניות במט"ח בחו"ל ובאתרי אונליין! עם CashCal Pro אתם גם טסים כמו Pro – ומקבלים כניסה מוזלת ל כ- 1,200 טרקלינים ברחבי העולם


דאגנו לכם להטבות טרום טיסה מוגזמות! בנתב"ג תוכלו לבחור בין הטבה בחינם במגוון בתי עסק בנתב"ג או בהטבת כניסה לטרקלין דן בעלות של 45 ₪ בלבד (תמורת חוויה) ובנוסף גם להטבת כניסה לטרקלינים בכל העולם. לקבלת הטבת טרום טיסה בנתב"ג יש להיכנס לחנות החוויות. לקבלת הטבה בכניסה לטרקלינים בעולם יש להיכנס לאתר הטרקלינים של CashCal Pro, להירשם וליצור חשבון עם ברקוד אישי אותו יש להציג בכניסה לטרקלין. בפעם הבאה שתגיעו לשדה התעופה המקומי סורקים את הברקורד, משלמים ונכנסים ללא עיכובים! לא לשכוח להביא אתכם לשדה התעופה גם את הכרטיס הפיזי.


הטבת טרום טיסה מאפשרת לבחור בין הטבה בחינם מבין מגוון בתי עסק בנתב"ג לבין כניסה לטרקלין דן (B או C) בעלות של 45 ₪ בלבד (במקום 225 ₪). בהטבה שניתנת בחינם אפשר לבחור בין: ספר מתנה בסטימצקי, Airalo חבילת גלישה לחו"ל בשווי $10 במתנה או פיצה אל-טליו ושתייה ב- La Farina.
לבחירת הטבה נכנסים לחנות החוויות באתר או באפליקציה, בוחרים האם רוצים לקבל הטבה אחת בחינם או להיכנס בהנחה לטרקלין דן. ביום הטיסה מגיעים לבית העסק בנתב"ג, מציגים את כרטיס CashCal Pro בקופה ונהנים!
בכפוף לתקנון


דאגנו לכם לעמלת מט"ח מוגזמת.. 1% עמלת מט"ח בקניות בחו"ל ובאתרי אונליין (במקום 3%) עד ליום 29.6.25


טוב זה באמת מוגזם, הכרטיס מאפשר לך הטבה בכניסה ל-1,200 טרקלינים ב-800 שדות תעופה ברחבי העולם! לונדון, רומא, ליסבון או בנגקוק... לא משנה היעד, הטרקלינים היוקרתיים של LoungeKey™ מחכים לך עם השקט, הקפה והפינוקים בכל מקום בעולם. למחזיקי הכרטיס מגיעה עלות כניסה בתעריף מוזל החל מ- $32. כן, אפשר להכניס גם אורחים וילדים, והכל בהתאם למדיניות הטרקלין הרלוונטי. רשימת הטרקלינים, תנאי הטרקלין והמחיר עלולים להשתנות מעת לעת לכן מומלץ להתעדכן מראש באתר הטרקלינים של CashCal Pro


החזר הכספי ניתן למימוש ב BUYME אתר המתנות והחוויות הגדול בישראל באלפי בתי עסק בכל תחומי החיים: אופנה, מסעדות שף, בתי קפה, חופשות ולייף סטייל, חנויות עיצוב, רשתות ספורט, תיאטראות, מופעים, סדנאות, ספא, אטרקציות, יקבים, בתי מלון ועוד.
המימוש פשוט וקל! נכנסים באמצעות הקישור שכאן ואחרי אימות פרטים קצר כל מה שצריך זה לבחור איזה סכום (מתוך הצבירה הקיימת) בא לך לממש ממגוון השוברים השווה של BUYME.


כל עסקה שתתבצע באמצעות כרטיס הקאשבק CashCal Pro כולל עסקאות בחו"ל ובאתרי אינטרנט תצבור החזר כספי אותו אפשר יהיה להמיר לשוברי BUYME דיגיטליים. את השוברים של BUYME אפשר לממש בכל אחד מאלפי העסקים המופיעים באתר BUYME רשתות אופנה, אטרקציות, מסעדות, נופש ועוד


סכום הצבירה העדכני יופיע באתר ובאפליקציית כאל ויתעדכן מדי חודש בהתאם לקניות שבצעת באותו החודש


סכום הצבירה בכרטיס תקף למשך שנה קלנדרית אחת. כל שנה בתאריך 31.3 יימחק הסכום שנצבר ולא הומר לשובר BUYME עד תום השנה הקלנדרית הקודמת (לדוגמא: צברתי 500 נקודות נכון לתאריך 31.12.23 ולא המרתי אותן לשובר BUYME עד לסוף חודש מרץ 2024, הנקודות יימחקו בתאריך 31.3.24). שובר BUYME תקף ל- 5 שנים. למידע נוסף היכנסו לתקנון CashCal Pro.


בכרטיסים פעילים המחיקה מבצעת החל מ- 50 נקודות ומעלה. למידע נוסף היכנסו לתקנון CashCal Pro.


על כל קניה בארץ ובחו"ל כולל אתרי אונליין, כפוף לתקנון. וזה ממש לא הכל, גם על תשלומי חשבונות מקבלים כסף חזרה. בתשלומים למשרדים ממשלתיים (כמו ארנונה וחשמל) על עסקאות מעל 10,000 ₪ מקבלים 0.8% בשנה הראשונה! ו- 0.5% בשנה השנייה ואילך ובעסקאות עד 10,000 ₪ מקבלים 0.5% כסף בחזרה בשנה הראשונה ו 0.38% בשנה השניה


עמלת עסקה במט"ח נגבית עבור תפעול העסקה שמתבצעת כאשר היא מגיעה ל-Cal במטבע השונה משקל, גם בחברות אשראי אחרות גובים עמלת עסקה במט"ח. גובה העמלה התעריפית עומד על 3% כך שעם CashCal Pro מקבלים הנחה בקניות במט"ח בחו"ל ובאתרי אונליין.


בארץ (כולל עסקאות טלפוניות /אונליין) - הכרטיס ישמש כדיינרס
בחו"ל (כולל עסקאות טלפוניות /אונליין) - הכרטיס ישמש כמסטרקארד


בטח, מחזיקי הכרטיס נהנים מכל עולם ההטבות והחוויות שמציע כרטיס דיינרס בישראל


אפשר להזמין כרטיס אונליין בתהליך קצר של כמה דקות כאן או דרך נציג אפשר להשאיר לנו פרטים כאן בעמוד או להתקשר למוקד במספר: 8119* וכמובן שאפשר גם דרך האפליקציה שלנו


ברגע שהכרטיס יהיה מוכן נשלח לך אותו עם שליח מתי שנוח לך לכתובת לבחירתך, אפילו למקום העבודה שלך.

תנאים נוספים


הנפקת הכרטיס והטבות המועדון
ניתן להנפיק עד שני כרטיסים ללקוח. תנאי הכרטיס בכפוף לתנאים המלאים ולמסמכי ההצטרפות ולתקנון הנחה מעמלת מט"ח עד 29.6.25, לאחר מכן בהתאם לתעריפון. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

דמי כרטיס
בשנה הראשונה יינתן פטור מלא מדמי כרטיס, החל מהשנה השנייה יגבו דמי כרטיס בסך 19.90 ₪ בחודש. ההטבה ניתנת פעם אחת בלבד לת.ז לכל סוג כרטיס.

ההחזר הכספי
ברכישות מעל 10,000 ₪ 1.5% בשנה הראשונה ו – 1% מהשנה השנייה ואילך. ברכישות עד 10,000 ₪ 1% בשנה הראשונה ו-0.75% מהשנה השנייה ואילך. בתשלום עבור משרדים ממשלתיים (תשלומי מיסים, אגרות, קנסות והיטלים, ביטוח לאומי , חברת חשמל, חברת הדואר וכדומה), מקבלים החזר של 0.8% בשנה הראשונה ו- 0.5% בשנה השנייה ואילך ברכישות של 10,000 ₪ ומעלה, החל מהשקל הראשון. ברכישות עד 10,000 ₪ - 0.5% בשנה הראשונה ו-0.38% בשנה השנייה ואילך. החל מ- 1.4.25 החזר עד ₪450 בחודש ו- ₪5,400 בשנה לכל היותר.

תוקף הנקודות
סכום הצבירה בכרטיס תקף למשך שנה קלנדרית אחת. כל שנה בתאריך 31.3 יימחק הסכום שנצבר ולא הומר לשובר BUYME עד תום השנה הקלנדרית הקודמת (לדוגמא: צברתי 500 נקודות נכון לתאריך 31.12.23 ולא המרתי אותן לשובר BUYME עד לסוף חודש מרץ 2024, הנקודות יימחקו בתאריך 31.3.24). לאחר המרת הנקודות בכרטיס לשובר BUYME- יתקבל שובר BUYME בתוקף ל- 5 שנים. שימו לב כי לא תמחק צבירה מתחת ל- 50 נקודות בכרטיסים פעילים. למידע נוסף היכנסו לתקנון CashCal Pro.

מסגרת אשראי חוץ בנקאית*
מסגרת אשראי אחת לכל כרטיסי כאל (חוץ בנקאיים).

הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי
לידיעתך, לשם הקצאת אשראי חדש, לרבות בעת חידוש מסגרת או שינויה, או שינוי אופן ניצול האשראי, לרבות הצטרפות לתכניות אשראי שונות, חברתנו פונה מעת לעת ללשכת האשראי בבקשת חיווי אשראי. לשכת האשראי תפנה לצורך כך לקבלת מידע ממאגר נתוני האשראי המרכזי של בנק ישראל, וזאת בהתאם לסעיף 33 לחוק נתוני אשראי.

اشعار حول قبول مؤشر ائتمان
يرجى ملاحظتك، من أجل تخصيص ائتمان جديد، بما في ذلك عند تجديد إطار الائتمان أو تغييره، أو تغيير طريقة استخدام الائتمان، بما في ذلك الانضمام إلى برامج ائتمان مختلفة، تتصل شركتنا من وقت لآخر بمكتب الائتمان لطلب مؤشر ائتمان. لهذا الغرض، سيطلب مكتب الائتمان معلومات من قاعدة بيانات الائتمان المركزية في بنك إسرائيل، وفقًا للمادة 33 من قانون بيانات الائتمان.