אז מה נותן הכרטיס?

  • החזר כספי על כל הוצאות העסק בכפוף לתקנון
  • שנה ראשונה ללא דמי כרטיס
  • מסגרת אשראי חוץ בנקאית

*מיועד לעוסקים מורשים בלבד (לא מיועד לחברות בע״מ ושותפים עסקיים)

cash Cal
להזמנת כרטיס

בתהליך אונליין מהיר

רוצה לדבר עם נציג?

להשארת פרטים

איך מקבלים כסף בחזרה?


sgira.png עם כרטיס CashCal לעסקים ניתן לשלם על כל ההוצאות השוטפות של העסק שלך, על קניות ותשלומים בארץ, בחו"ל ובאינטרנט ולצבור 1% החזר כספי בשנה הראשונה ו- 0.75% מהשנה השנייה ואילך. החל מ- 1.4.25 החזר עד 200 ₪ בחודש ו- 2,400 ₪ בשנה לכל היותר.

sgira.png על תשלומי מיסים וחשבונות צוברים 0.5% בשנה הראשונה ו-0.38% מהשנה השנייה ואילך

sgira.png את הסכום שנצבר מממשים ב-BUYME - למימוש הכסף שצברתם לחצו כאן

עוד דברים שחשוב לדעת


שאלות ותשובות על קאש כאל לעסקים


כל העסקאות שתבצע בכרטיס קאש כאל לעסקים עבור ההוצאות השוטפות של העסק שלך, בנוסף לכל העסקאות שתבצע בחו"ל ובאתרי אינטרנט, צוברות החזר כספי אותו ניתן יהיה להמיר לשוברי BUYME. בכפוף לתקנון


עבור תשלום למשרדים ממשלתיים (ביטוח לאומי, חברת חשמל, חברת הדואר ועוד), מקבלים החזר של 0.5% בשנה הראשונה ו-0.38% מהשנה השנייה ואילך. בכפוף לתקנון


סכום הצבירה העדכני על כל ההוצאות של העסק שלך בכרטיס קאש כאל לעסקים יופיע באתר ובאפליקציית כאל ויתעדכן מדי חודש


את הסכום שנצבר אפשר לממש באתר ייעודי של כאל ו-BUYME שנמצא כאן . המימוש פשוט וקל! מזדהים ובוחרים איזה סכום לממש ואיזה שובר מתוך מגוון השוברים של BUYME.


את שוברי BUYME אפשר לממש בכל אחד ממאות בתי עסק שמופיעים באתר BUYME


בטח! נשלח אליך את כרטיס קאש כאל לעסקים עם שליח. הקוד הסודי של הכרטיס שלך יחכה לך באתר ובאפליקציית כאל, כדי שיהיה לך קל לצפות בו או להיזכר בו בעתיד בקלות ובמהירות. כל מה שנותר הוא להתחיל להשתמש בכרטיס ולשלם את כל ההוצאות לעסק שלך!

תנאים נוספים


הנפקת הכרטיס והטבות המועדון

ניתן להנפיק עד שני כרטיסים ללקוח. תנאי הכרטיס בכפוף לתנאים המלאים ולמסמכי ההצטרפות ולתקנון. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בהתאם להודעה שנמסרה ללקוחות, החל מה- 1.10.2023 יחולו שינויים בתכנית המועדון ויעודכן תקנון CashCal

דמי כרטיס

בשנה הראשונה יינתן פטור מלא מדמי כרטיס, ההטבה ניתנת פעם אחת בלבד לת.ז לכל סוג כרטיס. החל מהשנה השנייה יגבו דמי כרטיס בסך 15.90 ₪. הנחה תינתן בהתאם לתעריפון כאל.

ההחזר הכספי

1% בשנה הראשונה ו-0.75% מהשנה השנייה והלאה. בתשלום עבור משרדים ממשלתיים (תשלומי מיסים, אגרות, קנסות והיטלים, ביטוח , חברת חשמל, חברת הדואר וכדומה), מקבלים החזר של 0.5% בשנה הראשונה ו-0.38% בשנה השנייה ואילך. החל מ- 1.4.25 החזר עד 200 ₪ בחודש ו- 2,400 ₪ בשנה לכל היותר.

מסגרת אשראי חוץ בנקאית*

מסגרת אשראי אחת לכל כרטיסי כאל (חוץ בנקאיים).

הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי

לידיעתך, לשם הקצאת אשראי חדש, לרבות בעת חידוש מסגרת או שינויה, או שינוי אופן ניצול האשראי, לרבות הצטרפות לתכניות אשראי שונות, חברתנו פונה מעת לעת ללשכת האשראי בבקשת חיווי אשראי. לשכת האשראי תפנה לצורך כך לקבלת מידע ממאגר נתוני האשראי המרכזי של בנק ישראל, וזאת בהתאם לסעיף 33 לחוק נתוני אשראי.

اشعار حول قبول مؤشر ائتمان

يرجى ملاحظتك، من أجل تخصيص ائتمان جديد، بما في ذلك عند تجديد إطار الائتمان أو تغييره، أو تغيير طريقة استخدام الائتمان، بما في ذلك الانضمام إلى برامج ائتمان مختلفة، تتصل شركتنا من وقت لآخر بمكتب الائتمان لطلب مؤشر ائتمان. لهذا الغرض، سيطلب مكتب الائتمان معلومات من قاعدة بيانات الائتمان المركزية في بنك إسرائيل، وفقًا للمادة 33 من قانون بيانات الائتمان.

כתובת החברה: תפוצות ישראל 13 גבעתיים 53583.