חברת Cal עוסקת בהנפקה ובסליקת כרטיסי אשראי של המותגים המובילים בעולם: MasterCard ,Visa ו-Club Diners (המשווק בלעדית ע"י Cal) ובהעמדת אשראי חוץ בנקאי ללקוחותיה. החל מ-2012 סולקת החברה גם את מותג ישראכרט. Cal מעסיקה למעלה מ-1,500 עובדים במשרדיה בגבעתיים, אשדוד ובמודיעין עילית, המעניקים פתרונות פיננסיים לצד שירות אדיב ומקצועי ליותר מ-2.4 מיליון לקוחות מחזיקי כרטיס ולעשרות אלפי בתי עסק. 

מה שטוב בשבילי - חזון ופתרונות פיננסיים

אנו ב-Cal שואפים להגשים ללקוחותינו חלומות, צרכים ורצונות, בהנאה ובאחריות, בכל זמן ובכל מקום. בהתאם לחזון זה, המיושם ביושרה מקצועית, חדשנות ואדיבות, אנו מציעים ללקוחותינו מגוון כלים פיננסיים ומוצרי אשראי חוץ בנקאיים. בהתאם לתפיסה הניהולית הרואה את הלקוח במרכז, ישמנו ב-Cal תשתית ארגונית ממוקדת לקוח, המעניקה טיפול ושירות מקצה לקצה בהתאם לסגמנט אליו משויך הלקוח. 

מה שטוב בשביל הלקוחות

החזון של Cal יחד עם תפיסת הלקוח במרכז ייצרו שפה תקשורתית, תחת הסלוגן: "Cal מה שטוב בשבילי", המאפשר פנייה אישית, פרסונליזציה ודיאלוג אישי בין החברה ללקוחותיה. בהמשך לכך, שמנו דגש על פיתוח מוצרי אשראי והענקת שירותים שיאפשרו לכל לקוח למצוא את פתרון התשלום או המוצר שטוב ביותר בשבילו.