ניתן לבטל עסקה ולזכות את הלקוח באמצעות המסוף בבית העסק, באתר ובאפליקציה

קיימים שני סוגים של ביטולי עסקאות. האחד הוא ביטול של כל העסקה, שבו כל הסכום מוחזר ללקוח, והשני הוא ביטול חלקי, שבו הלקוח מזוכה בחלק מסכום העסקה.
במקרה של ביטול עסקה מלא או חלקי, בית העסק מחויב בסכום העסקה או בחלק ממנה, והלקוח מזוכה בסכום זה.

חשוב לדעת! כשמבטלים עסקה, עמלת הסליקה אינה מוחזרת לבית העסק.

ביטול עסקה באתר, באפליקציה או במסוף בבית העסק

ביטול עסקה מתבצע על ידי בית העסק ולפי בקשה של בית העסק. ניתן לבטל עסקה ולזכות את הלקוח במספר ערוצים: באתר הפעולות של cal-online לעסקים, באפליקציית Cal4Biz או במסוף (מכשיר הסליקה) בבית העסק.

ביטול עסקה באמצעות המסוף בבית העסק
במקרה זה קיימת הגבלת סכום לביטול עסקה: ניתן לבצע ביטול ולזכות את הלקוח בהתאם לתקרת הזיכוי המעודכנת. לאחר ביטול עסקה באמצעות המסוף, יתקבל שובר זיכוי. בית העסק יוכל לראות את הביטול בתוך 72 שעות, והלקוח יראה את הזיכוי במועד החיוב של הכרטיס שלו, כל עוד הוא לא צמוד למועד ביטול העסקה.
כדאי לדעת: אם ביטלת עסקה באותו היום שבו היא התבצעה ולפני שהתבצע שידור עסקאות, העסקה לא תיקלט כלל. כלומר - הלקוח לא יחויב והחשבון שלך לא יזוכה.

ביטול עסקה באתר הפעולות של Cal-online לעסקים
ניתן לבטל עסקה עד 50,000 ₪ בקלות ובמהירות, ולקבל הודעת SMS כשהעסקה תבוטל בפועל. הביטול יתבצע בתוך 3 ימי עסקים, הלקוח יראה את הזיכוי במועד החיוב של הכרטיס שלו. לביצוע ביטול עסקה באתר לחצו כאן.
לצפייה במדריך לביצוע ביטול עסקה באתר, צעד אחר צעד, לחצו כאן.

ביטול עסקה באפליקציית Cal4biz
ניתן לבטל עסקה עד 50,000 ₪ בקלות ובמהירות, ולקבל הודעת SMS כשהעסקה תבוטל בפועל. הביטול יתבצע בתוך 3 ימי עסקים והלקוח יראה את הזיכוי במועד החיוב של הכרטיס שלו.