כרטיס אשראי דיינרס Extra Family

החזר כספי על הקניות ברשתות מובחרות
על כל קנייה שתבצעו עם כרטיס ה-Diners Extra Family ברשתות הפארם, האופנה, ההנעלה, הצעצועים, הספרים וברשתות נוספות, תצברו החזר של 7%. מדי חודש יישלח אליכם סכום הזיכוי שצברתם כדי שתוכלו להחליט אם להשתמש בו או להמשיך ולצבור החזרים.
את ההחזרים תוכלו לממש באמצעות שובר דיגיטלי במגוון רחב של רשתות ובתי עסק. ניתן לצבור עד 1000 ₪ בשנה! (צבירה מקסימלית של 84 ₪ לחודש)

למימוש הכסף שצברת ב-BUYME

תוכלו לצבור החזרים בקנייה ברשתות הבאות:

רשימת הרשתות שבהם תוכלו לצבור החזרים. רשימת הרשתות מופיעה בתנאים הנוספים

הטבות נוספות למחזיקי הכרטיס


תנאים נוספים


שוברים דיגיטליים למגוון רשתות
משלמים בשוברים הדיגיטליים ונהנים מהנחות במגוון רשתות! לפרטים נוספים

דמי כרטיס
15.90 ₪ לחודש (במקום 19.90 ₪).
ביצעתם רכישות בסך 5,000 ₪ ומעלה לחודש? יש לכם פטור מדמי כרטיס!
דמי הכרטיס נגבים אחת לחודש עבור שימוש בכרטיס בעבור חודש הקודם לו. לטבלת העמלות לחצו כאן

מידע נוסף
רשימת בתי העסק המלאה והמפורטת נמצאת באתר Diners ויכולה להשתנות מעת לעת. בכפוף לתקנון התוכנית. כדי לצבור החזרים, יש לבצע עסקות בסך 1 ₪ לפחות בחודש. ההחזר הכספי מוגבל ל-7% ולא יעלה על 84 ₪ בחודש. ההחזר תקף למשך 3 שנים מחודש הצבירה, והוא ניתן למימוש באמצעות שובר הטבה דיגיטלי. את ההטבה ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של רשתות / בתי עסק באתר Diners. אנו מחשבים את סכום הצבירה בסוף כל חודש ולכן עסקות שיתקבלו בחברתנו עד 48 שעות לפני סוף החודש, ייכנסו לחישוב של החודש הבא.

ההחזר יינתן עבור רכישה במותגים: שילב, רשתות הפארם, נמרוד, סטימצקי, צומת ספרים, כפר השעשועים, הפיראט האדום, טויס-אר-אס, מאמא גורו, castro, fox, golf, adika, story, bug, idigital.

ניתן להנפיק כרטיסי Extra Family עד ליום 10.03.2019 בלבד. כרטיסים קיימים ימשיכו להתנהל בכפוף לתנאי ההצטרפות ולתנאי תקנון התכנית
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: דיינרס מימון בע"מ