תכנון הלוואה לפי יכולת החזר חודשית

מחשבון הלוואה מאפשר לך לחשב את ההחזר החודשי הצפוי או את סכום ההלוואה שבאפשרותך לבקש. לחילופין, המחשבון יחשב את
גובה ההלוואה שתוכלו לבקש בהתאם לסכום החודשי שביכולתכם להקצות לצורך החזר ההלוואה.

איך זה עובד?

בוחרים את סכום ההלוואה המבוקש ומקבלים את החישוב של ההחזר החודשי. כמו כן, אפשר להזין החזר חודשי נוח לבחירתך ומקבלים
את גובה סכום ההלוואה בהתאם לבחירה.

מחשבון הלוואה לכל מטרה בוחרים את סוג ההלוואה או את גובה ההחזר החודשי הרצוי

5,000
80,000

החישוב להמחשה בלבד ומחושב לפי ריבית שנתית 8.5%. ההלוואה שתוצע לכם תותאם לנתונים האישים שלכם.
למידע נוסף על מחשבון ההלוואה

שאלות תשובות

כשמחליטים לקחת הלוואה, אם זה בקניית רכב או לפני חתונה או כל הוצאה גדולה אחרת, הצעד הבא והחשוב שיש לעשות הוא לתכנן לטווח ארוך. חשוב לוודא שלא תהיה בעיה לעמוד בהחזר החודשי, וגם שהתנאים כדאיים לנו מבחינת עלויות וריבית. מחשבון הלוואה של כאל מאפשר לך לעשות בדיוק את זה. מחשבון ההלוואה יציג לך את כל האפשרויות ללקיחת ההלוואה שיכולות להתאים לך.


השימוש במחשבון הלוואה הוא קל. מזיזים עם העכבר בסרגל "סכום ההלוואה" עד שמגיעים לסכום המתאים. אם משתמשים במחשבון הלוואה לרכב, לדוגמה, נבחר בסכום ההלוואה לצורך קניית הרכב שברצוננו לקנות, כולל עלויות הקנייה השונות. בריבועים שמתחת לסרגל יופיע סכום ההחזר החודשי הצפוי לפי מספר התשלומים, היות שזהו מחשבון הלוואה בריבית קבועה, אין צורך לבחור בסוג ההלוואה או בריבית, הכל מחושב כבר בתוצאות שיופיעו על המסך. חשוב! אם רוצים לבחור מספר תשלומים שונה שלא מופיע במסך, אפשר להקליד אותו בריבוע השמאלי ולבחור בין 3-84 תשלומים. למעשה, זהו מחשבון הלוואה לכל מטרה ומה שחשוב במקרה זה הוא גובה ההלוואה ולא הסיבה שלשמה לוקחים אותה. כך שאין צורך לחפש מחשבון הלוואה לרכב או לחתונה.


זהו מחשבון הלוואה לכל מטרה, כך שהוא מתאים להלוואות ללימודים, לחתונה, לשיפוץ הבית או לקניית רכב.


מחשבון ההלוואה מאפשר לבדוק נתונים להלוואות בין 3 ל-84 תשלומים.


אפשר לבדוק כל סכום בין 5,000 ₪ ועד ל-200,000 ₪ הסכום הסופי שיקבע להלוואה תלוי בסכום שיאושר על-ידי כאל או במסגרת האשראי.

מחשבון הלוואה – תכנון הלוואה בהחזר חודשי קבוע

תכנון הלוואה הכולל את מספר התשלומים הנכון לך וגובה ההחזר החודשי בו ניתן לעמוד יאפשר לך לבחור את המסלול שהכי מתאים לך. עכשיו אפשר לבקש את ההלוואה לאחר בדיקת כל האפשרויות הנכונות לך.

בזמן החישוב, חשוב לזכור שאפשר לקחת הלוואה חוץ-בנקאית שהיא חלק מהמסגרת של כרטיס האשראי, או הלוואה במסגרת אשראי נוספת לכרטיס.

לא משנה באיזה בנק אתם, הלוואות זה כאל

ניתן לקבל הלוואות לכל מטרה ולכל צורך: בין אם מדובר בהלוואות לשיפוץ הדירה, הלוואה לכיסוי המינוס הלוואה לרכב או הלוואה לכל מטרה אחרת. אפשר לקחת הלוואות חוץ בנקאיות כחלק ממסגרת האשראי של הכרטיס או הלוואה במסגרת אשראי נוספת לכרטיס

הלוואה מיידית אונליין
ללקוחות כל החברות

הלוואה מהירה
ישירות לחשבון הבנק

מחזירים לפי הצורך
עד 84 תשלומים

תנאים נוספים

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום. אין במחשבון זה או בתוצאות חישוביו כדי לחייב את כאל, ומדובר בכלי עזר למשתמש בו, בלבד. החזר חודשי מ-3 עד 84 תשלומים חודשיים לבחירת הלקוח. הריבית בכאל נקבעת על-פי נתוניו האישיים של כל לקוח ובהתאם לפריסת התשלומים שתיבחר. טווח הריביות 8.25% - 17.9%. ההחזר החודשי של ההלוואה מושפע מהריבית על ההלוואה, למשל, אם הריבית על ההלוואה שלקחת היא 9% והסכום שלקחת הוא ₪10,000 לתקופה של 18 חודשים, ההחזר החודשי שלך יהיה ₪595.98, ויחל ממועד החיוב השני לאחר קבלת ההלוואה. לדוגמא, אם כרטיסך מחויב ב-10 לחודש וקיבלת הלוואה ב-1 במאי, ההחזר הראשון בגין ההלוואה יחויב ב-10 ביוני. כתובת החברה: תפוצות ישראל 13 גבעתיים 53583.