טיפים חשובים שכדאי לדעת לפני נסיעה לחו"ל

הקוד הסודי של כרטיס האשראי

בחלק מהמדינות בעולם, השימוש בכרטיס אשראי הינו ע"י הקשת הקוד הסודי.
הקשת הקוד הסודי, הידוע רק לך, היא הגנה למקרה של אובדן, גניבה או שימוש לרעה בכרטיס שלך.
שכחת את הקוד הסודי של כרטיסך? ניתן לשחזר אונליין את הקוד הסודי בקלות ובמהירות*:
באתר כאל, באפליקציית כאל או לשלוח את המילה קוד למספר 055-7003663.
לפרטים נוספים לגבי קוד סודי של כרטיס האשראי לחצו כאן.

מורידים את אפליקציית כאל ושולטים בהוצאות בכל זמן ובכל מקום

צפייה בחיובים ופירוט עסקות, לקיחת הלוואה בקליק, תשלום ישירות מהאפליקציה במגוון מסעדות, העברת כספים בין לקוחות כאל, שחזור הקוד הסודי במהירות ובקלות, הזמנת ההטבות של כאל, צ'אט עם נציג שירות אונליין ועוד.

עדכנו אותנו בטרם יציאתכם לחו"ל

במקרים מסויימים נרצה לוודא שהשימוש בכרטיס האשראי בחו"ל מבוצע על ידך. על מנת שנוכל להשיג אותך חשוב לבדוק שמספר הטלפון הנייד מעודכן אצלנו במערכות.

האם עשיתם ביטוח נסיעות לחו"ל?

חברת כאל מעניקה ללקוחותיה הטבה בביטוח הנסיעות לחו"ל דרך הראל חברה לביטוח בע''מ. לפרטים נוספים לגבי ביטוח נסיעות לחו"ל לחצו כאן.

בכל מדינה מומלץ לשלם במטבע המקומי

אנו ממליצים לכם לשלם במטבע המקומי של המדינה בה אתם נמצאים, גם אם מוצע לכם לשלם בש"ח, אחרת יכול להיות שתחוייבו בעמלת שער חליפין נוספת ע"י בית העסק המקומי (לדוגמא: בדיוטי פרי בישראל - שלמו במטבע שקל, באנגליה - שלמו בפאונד, בארה''ב - שלמו בדולר). למידע בנוגע לעמלות עסקות מט"ח לחצו כאן

התעדכנו במסגרת האשראי

לפני כל נסיעה אנו ממליצים לבדוק מה גובה מסגרת האשראי והתקרה למשיכת מזומנים המעודכנת בכרטיס.
במידה ותרצו להגדיל את מסגרת האשראי או את התקרה למשיכת מזומנים, לחצו כאן או התקשרו למוקד שירות הלקוחות בטלפון: 03-5726444.

בדקו את התאמת פרטי כרטיס האשראי לפרטי הדרכון

אנו ממליצים לבדוק כי הפרטים האישיים המופיעים על גבי כרטיס האשראי נכונים ותואמים לאלו הרשומים בדרכון. לידיעתכם, גם החתימה על גב הכרטיס חייבת להיות זהה לזו שבדרכון.

שמרו קבלות על רכישות ומשיכות בחו"ל

רצוי לשמור את הקבלות על הרכישות ומשיכות המזומן בחו"ל על מנת לעקוב אחר החיובים בחשבונכם.
פירוט העסקות (רכישות ומשיכות מזומן) בחו''ל יופיעו בדפי הפירוט החודשיים או בשירותי Cal-Online באינטרנט. הפירוט כולל: תאריך רכישה, סכום הרכישה במטבע בו בוצעה, שם בית העסק, פירוט שערי המרה לעסקות מט''ח, פירוט עמלות והסכום לחיוב החשבון (בדולר ארה''ב או ב- ₪).

אשראי או מזומן?

ברוב המקומות בחו"ל ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי. מומלץ להשתמש בכרטיס אשראי מטעמי נוחות וביטחון. למידע ופרטים נוספים בנושא משיכות מזומן בחו"ל לחצו כאן.

העברת כספים לחו"ל

נתקעתם בלי מזומן בחו"ל? צריכים שיעבירו לכם כסף? אין בעיה! עם Western Union ניתן להעביר מזומן לחו"ל ברגע. לפרטים נוספים לחצו כאן


*שחזור הקוד אונליין אפשרי בכרטיסים חוץ בנקאיים, שהונפקו ישירות על ידי כאל וללקוחות הבנקים המשתתפים.
מובהר כי המידע המצוין לעיל, הינו בגדר המלצה בלבד, ומתייחס באופן כללי למחזיקי כרטיס שהונפק ישירות על ידי כאל בחשבון שקלי. מומלץ לבדוק כל המלצה לגופה ולשקול כדאיות שימוש בכרטיס או באמצעי תשלום אחר. מומלץ לשמור על הכרטיס ולנקוט באמצעי בטחון בכל שימוש בכרטיס.