למה כדאי להצטרף ל- Apple Pay?

* השירות זמין לכל לקוחות כאל שמחזיקים כרטיס אשראי עם לוגו כאל (ויזה או מאסטרקארד) או כרטיס דיינרס משולב (נושא לוגו דיינרס ומאסטרקארד) בכפוף למפורט באתר כאל, למעט: בנק ירושלים וכרטיסי דיינרס שאינם משולבים עם מאסטרקארד

מצטרפים באפליקציית כאל

לוחצים על סימן הפלוס (+) ובוחרים Apple Pay

וזהו! אפשר להתחיל לשלם מיד בנייד

מצטרפים בארנק Apple

נכנסים לאפליקציית הארנק במכשירי iPhone

לוחצים על סימן הפלוס (+) ומצרפים כרטיס

וזהו, אפשר להתחיל לשלם בנייד

יש לכם עוד מכשירי Apple? נהדר!
תוכלו לצרף כרטיסים למכשירים נוספים כמו:
Mac, iPad, Apple Watch

איך משלמים עם Apple Pay? קודם מצטרפים באפליקציית כאל או ישירות מה- iPhone ואז:

איפה אפשר לשלם עם Apple Pay?

בכל בית עסק בארץ ובחו"ל שמכבד תשלום ב-Tap או שמופיע בו אחד הסימונים האלו:

עדיין לא לקוחות כאל?

מצטרפים עכשיו ונהנים מכל ההטבות שיש לכרטיסים שלנו להציע
להזמנת כרטיס אונליין >

* אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

שאלות ותשובות
תשלום בנייד

Apple Pay -הוא שירות תשלום שניתן להצטרף אליו באופן מהיר וקל מאפליקציית כאל, או ישירות מאפליקציית ה- Wallet של Apple Wallet. ניתן לשלם איתו גם בחנויות פיזיות וגם באתרים באונליין ובאפליקציות.
התשלום בחנויות פיזיות מתבצע בטאצ' עם הנייד במכשירי iPhone או עם Apple Watch באופן מאובטח, בקלות ובמהירות. בנוסף, אפשר לשלם עם Apple Pay באונליין באפליקציות תומכות או באמצעות דפדפן ספארי באתרים המציגים בעמוד התשלום את כפתור התשלום Apple Pay כפתור תשלום במכשירי: iPhone ,iPad, Mac .


ניתן לשלם עם Apple Pay באמצעות ה- iPhone מגרסה 6 ומעלה ואפשר לשלם גם עם מגוון מכשירי Apple אחרים:
Apple Watch, iPad, Mac לרשימה המלאה של המכשירים הנתמכים, היכנסו לקישור באתר Apple >


לא. כל מה שצריך לעשות הוא להזדהות לפי שיטת הזיהוי שמוגדרת במכשיר שלך (זיהוי בטביעת אצבע או זיהוי פנים), להצמיד את גב הנייד למסוף התשלום וזהו!
העסקה תבוצע בכרטיס שצרפת ל- Apple Pay. ניתן לצרף יותר מכרטיס אחד לשירות ולבחור עם איזה כרטיס לשלם.


במקרה של אבדן או גניבת כרטיס אפשר לחסום את הכרטיס באפליקציית כאל או במוקד בטלפון: 03-5723666. לאחר החסימה לא יתאפשר לשלם בכרטיס זה גם בנייד. במקרה שבו אבד או נגנב הנייד, זכרו כי אי אפשר לשלם בנייד בלי להזדהות לפי שיטת הזיהוי שהוגדרה בנייד. אפשר לבצע חסימה באמצעות השירות של Apple- find my iPhone . בנוסף, אפשר ליצור קשר עם מוקד כאל בטלפון: 03-5723666 ולבצע חסימה לכרטיס ב- Apple Pay. אפשר להמשיך להשתמש בכרטיס האשראי הפיזי ללא חשש.


ממש לא. אין תוספת תשלום או עמלה בשימוש ב- Apple Pay


אפשר לצרף ל-Apple Pay את מגוון כרטיסי כאל של המועדונים והבנקים למעט: בנק ירושלים וכרטיסי דיינרס שאינם FLYCARD משולב (הדור החדש).

יתכן והחלפת את מספר טלפון הנייד שלך במערכות חברת כאל או דיינרס קלאב. לכן, יש להמתין 48 שעות לפני צימוד כרטיס האשראי לתשלום בנייד (כל אפליקציית תשלום בנייד). אם לאחר 48 שעות מרגע העדכון של מספר הטלפון החדש במערכות החברה עדיין לא הצלחת, ניתן לפנות לשירות הלקוחות של כאל.


הכרטיס הראשון שצירפת ל-Apple Pay ישמש ככרטיס ברירת המחדל שבו יבוצע התשלום. רוצה לשנות אותו? אין בעיה, אפשר ללחוץ על הכרטיס שבו רוצים לשלם ולבחור בו כאמצעי התשלום עבור עסקה מסוימת או לשנות את כרטיס ברירת המחדל דרך תפריט ההגדרות, תחת Wallet.


פשוט מזמינים כרטיס כאל. יש לנו המון כרטיסים משתלמים בשבילך, רק צריך לבחור איזה מועדון הכי מתאים לך. לפרטים נוספים ולהזמנת כרטיס כאל >


נכנסים לאפליקציית כאל ובוחרים את הכרטיס שרוצים לצרף. אחרי אישור תנאי השימוש, הכרטיס מוכן ואפשר לשלם איתו ב-Apple Pay.


פשוט וקל! בעת ביצוע התשלום, ניתן לבחור בכרטיס אחר לתשלום שאינו הכרטיס הראשי.


בכל בית עסק שמכבד תשלום בטאצ' ושמופיע בו סימן הקשתות: appleicon או סימון Apple Pay appleicon. רשתות רבות בארץ מאפשרות תשלום בטאצ', כמו שופרסל, Be, אדידס, Ivory מחשבים, מחסני תאורה אושר עד, H&O, סטימצקי, הודיס, איי דיגיטל, H&M, קרולינה למקה, אופיס דיפו, אורבניקה, דקטלון ישראל, קסטרו, זארה, ברשקה, מאסימו דוטי, פול אנד בר, נעמן, דלתא ועוד. גם בעולם רוב העסקים תומכים ב-NFC, המאפשר תשלום מאובטח בנייד.


בוודאי, מדינות רבות כבר אימצו את הטכנולוגיה ואפשר למצוא בתי עסק רבים שתומכים בתשלום בטאצ' ושמופיע בהם סימן הקשתות appleicon. תנאי המרת המטבע זהים לתנאי ההמרה בכרטיס האשראי שלך.


לגמרי קל! מורידים את אפליקציית כאל לנייד מחנות האפליקציות, מצטרפים ל- Apple Pay ישירות מהאפליקציה ומתחילים לשלם בנייד. להורדת האפליקציה >


כדי לשמור על פרטי הכרטיס שלך בצורה הכי טובה שאפשר לצרכי אבטחה, הכרטיס שלך ב- Apple Pay הוגדר באמצעות מזהה לכרטיס האשראי הפיזי שלך. מזהה הכרטיס הוא ארבע ספרות שמייצגות את הכרטיס הפיזי שלך. מזהה הכרטיס הוא הכרחי גם בתהליך בירור עסקה מול בית עסק.


בוודאי! כל התכונות הקיימות בתשלום בכרטיס האשראי שצורף ל- Apple Pay, קיימות גם בתשלום בנייד.


כל העסקאות מופיעות באפליקציה ובאתר, וגם בדף הפירוט החודשי. עסקת Apple Pay היא עסקה רגילה שמופיעה מיידית באזור עסקאות הממתינות לאישור, וגם במסכי פירוט עסקאות בכרטיס יחד עם שאר העסקאות שבוצעו בכרטיס האשראי הפיזי שלך. רוצה לראות רק עסקאות שבוצעו ב-Apple Pay? אפשר לעשות חיפוש עסקה ולבקש לצפות רק בעסקאות שבוצעו בנייד. ניתן גם לצפות בעשר העסקאות האחרונות שבוצעו עם Apple Pay בארנק הדיגיטלי של Apple Wallet


אפשר לחסום זמנית את הכרטיסים לשימוש ב – Apple Pay באמצעות Find My iPhone ב- iCloud. או באמצעות מוקד השירות של כאל. כשהמכשיר יחזור מהתיקון צריך לשחרר את החסימה באותו אופן.


פשוט לוחצים פעמיים על הכפתור הצידי, ומצמידים את השעון למסוף התשלום.


ברגע התשלום לאפליקציות ואתרים במכשירי iPhone ו-iPad באמצעות דפדפן ספארי, יש לבחור באפשרות התשלום ב-Apple Pay כפתור תשלום ולהשלים את התשלום ע"י שיטת ההזדהות של המכשיר שלך: זיהוי פנים או טביעת אצבע. במחשבי Mac, יש לבחור באפשרות התשלום ב-Apple Pay ולהשלים את התהליך ב-iPhone או Apple Watch. במחשבי MacBook pro, אפשר לשלם באמצעות Touch ID ב- Touch Bar.