שירות ופעולות אונליין 24/7 ובלי להמתין על הקו

כל הפעולות והשירותים במקום אחד

אולי יעניין אותך גם

שאלות ותשובות- שירותי כאל אונליין

האם אפשר לברר מהי מסגרת האשראי שלי באפליקציה או באתר?


בהחלט! בכל עת אפשר לראות את מצב המסגרת, היתרה הפנויה, אפשר לבקש הגדלת מסגרת ולעבור בקלות בין מסגרות (אם יש לך יותר מאחת).


בהחלט :-) דאגנו לשמור לך את הקוד הסודי באפליקציה ובאתר כאל. אחרי הזדהות מהירה אפשר לצפות בו בקלות. כן, גם בחו"ל.


במקרה של אבדן או גניבת כרטיס אפשר לחסום את הכרטיס באפליקציה, באתר או במוקד הטלפוני. לאחר החסימה לא יתאפשר לשלם בכרטיס גם בנייד. במקרה שבו אבד או נגנב הנייד, אין מה לדאוג - אי אפשר לשלם בנייד בלי להזדהות לפי שיטת הזיהוי שהגדרת בנייד.


באפליקציה ובאתר שלנו אפשר להתעדכן בכל מה שקורה בכרטיס, לבצע פעולות, לשלם ישירות מהנייד וגם ליהנות מהטבות.


אפשר לראות את כל העסקאות והחיובים באפליקציה ובאתר כאל. על דפי הפירוט הדיגיטליים שלנו, שמעת? אנחנו ממליצים לך להצטרף לשירות ללא עלות וליהנות מקבלת דף הפירוט החודשי למייל או לנייד שלך.


בין אם קיבלת כרטיס חדש או כרטיס תחליפי לכרטיס פגום או לכרטיס שאבד או נגנב, יש צורך להפעיל אותו בתהליך קצר באונליין. איך זה עובד? מזדהים באפליקציה או באתר, ממלאים את הפרטים הדרושים ו...זהו, אפשר להשתמש בכרטיס! בנוסף באפשרותך להתקשר ל: 03-5726926 ולהפעיל את הכרטיס במיידי. חשוב לדעת: ישנם כרטיסים חדשים שמונפקים על ידי הבנק ולצורך הפעלתם נדרש לפנות לאתר הבנק הרלוונטי. להפעלת כרטיס חדש >


באפליקציה ובאתר כאל באפשרותך לעצב את כרטיס כאל שלך באמצעות בחירת התמונה המועדפת עלייך מתוך מאות תמונות הקטלוג או עם תמונה אישית אהובה מהאלבום הפרטי שלך. לאתר מעוצבים >


השליטה בגובה ההוצאה החודשית בכרטיס האשראי היא בלחיצת כפתור באמצעות האפליקציה או אתר כאל ועד 48 שעות לפני מועד החיוב החודשי.