הלוואות לרכב זה כאל

צריכים הלוואה לרכב חדש או משומש? בכאל תוכלו לקבל הלוואה לרכב של עד ₪200,000 בפריסה עד 84 תשלומים וכל זאת באישור מיידי וללא צורך בערבים.

כשמבינים שצריך מכונית חדשה
יש כל מיני סיבות שמביאות לרגע הזה בחיים שמבינים שהגיע הזמן לקנות רכב. בהרבה מקרים המשוכה האמתית היא שאלת ההלוואה לרכישת הרכב, והיא זו שתשפיע על ההחלטה. אם זה בגלל תוספת חדשה למשפחה (מזל טוב) שדורשת רכב מתאים, או אולי בדיוק עברתם טסט (מברוק), מקום עבודה קצת יותר רחוק (תצליחו!) ושלל צרכים אחרים שדורשים מכם להתחיל להסתכל על רכבים אחרים בכביש ולהתחיל לשנן שמות של דגמי מכוניות שמצאו חן בעינכם. לא משנה מה הסיבה, קניית רכב זה עסק לא זול. לכאל פתרונות הלוואה נוחים לרכב חדש או משומש במסגרת חוץ בנקאית וללא צורך בערבים או בשעבוד הרכב.

שאלות ותשובות - הלוואה לרכב

כדי לבחור את הרכב המתאים חשוב לדעת לענות על השאלות הבאות:

  • מהי תדירות השימוש?
  • מהו מרחק הנסיעה השבועי או היומי?
  • מאפייני הדרך (שטח או עיר?)
  • מי המשתמשים? יש ילדים או רק אדם אחד? מה גילם (מבוגרים או צעירים?)
  • האם צריך מקום לאיחסון?
  • העלויות מעבר לרכב עצמו: דלק, ביטוחים, זמינות חנייה, טיפולים וכו'
  • מבצעים ותנאי הקנייה של הרכב – האם יש אחריות ועל מה?

בכאל אפשר להגיש בקשת הלוואה לרכב חדש על כל הסכום או חלק מהסכום. ניתן לקבל הלוואה של עד ₪200,000 בפריסה של עד 84 תשלומים חודשיים. אין צורך בשעבוד הרכב , בערבים או טפסים.

עם ההלוואה המיידית אפשר לקנות רכב חדש מהניילונים או רכב יד שנייה. היתרון של לקיחת הלוואה לרכב הם תנאי הפריסה הנוחים שיכולים להיות מותאמים בדיוק לצרכים שלכם וליכולת ההחזר החודשי שלכם.

הרכב החדש (או יד שנייה), יהיה על שמכם. זאת המשמעות של לקיחת הלוואה בתנאים ללא שיעבוד או ערבים. הרכב שלכם מהרגע הראשון. בשונה בפתרונות אחרים בהם הרכב יהיה שייך לגוף שנתן את המימון לרכב יד שנייה או לרכב החדש. ההלוואה מועברת ישירות לחשבון הבנק שלך ולא לסוכנות הרכב.

אתם קובעים הכל. בהלוואות לרכב אתם קובעים את סכום ההלוואה הכולל, את מספר התשלומים וכן את גובה התשלום החודשי. חשוב לדעת מראש כמה אתם מעוניינים להחזיר כל חודש ולראות שאתם אכן יכולים לעמוד בזה למשך תקופת ההלוואה.

סכום ההלוואות לרכב חדש מתחיל ב-₪1,000 עד ₪200,000.

הלוואות קטנות או גדולות ללקוחות כאל, לקניית רכב חדש או רכב יד שנייה.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.