כרטיס אשראי דיינרס Extra Family

החזר כספי על הקניות ברשתות מובחרות
על כל קנייה שתבצעו עם כרטיס ה-Diners Extra Family ברשתות הפארם, האופנה, ההנעלה, הצעצועים, הספרים וברשתות נוספות, תצברו החזר של 7%. מדי חודש יישלח אליכם סכום הזיכוי שצברתם כדי שתוכלו להחליט אם להשתמש בו או להמשיך ולצבור החזרים. סכום הצבירה בכרטיס תקף למשך שנה קלנדרית אחת.
את ההחזרים תוכלו לממש באמצעות שובר דיגיטלי במגוון רחב של רשתות ובתי עסק. ניתן לצבור עד 1000 ₪ בשנה! (צבירה מקסימלית של 84 ₪ לחודש)

למימוש הכסף שצברת ב-BUYME

תוכלו לצבור החזרים בקנייה ברשתות הבאות:

רשימת הרשתות שבהם תוכלו לצבור החזרים. רשימת הרשתות מופיעה בתנאים הנוספים

הטבות נוספות למחזיקי הכרטיס


תנאים נוספים


דמי כרטיס
15.90 ₪ לחודש (במקום 19.90 ₪).
ביצעתם רכישות בסך 5,000 ₪ ומעלה לחודש? יש לכם פטור מדמי כרטיס!
דמי הכרטיס נגבים אחת לחודש עבור שימוש בכרטיס בעבור חודש הקודם לו. לטבלת העמלות לחצו כאן

מידע נוסף
רשימת בתי העסק המלאה והמפורטת נמצאת באתר Diners ויכולה להשתנות מעת לעת. כדי לצבור החזרים, יש לבצע עסקות בסך 1 ₪ לפחות בחודש. ההחזר הכספי מוגבל ל-7% ולא יעלה על 84 ₪ בחודש. תוקף ההחזר בכפוף לתקנון. את ההטבה ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של רשתות / בתי עסק באתר Diners. אנו מחשבים את סכום הצבירה בסוף כל חודש ולכן עסקות שיתקבלו בחברתנו עד 48 שעות לפני סוף החודש, ייכנסו לחישוב של החודש הבא.

ההחזר יינתן עבור רכישה במותגים: שילב, רשתות הפארם, נמרוד, סטימצקי, צומת ספרים, כפר השעשועים, הפיראט האדום, טויס-אר-אס, מאמא גורו, castro, fox, golf, adika, story, bug, idigital.

תוקף הנקודות
סכום הצבירה בכרטיס תקף למשך שנה קלנדרית אחת. כל שנה בתאריך 31.3 יימחק הסכום שנצבר ולא הומר לשובר BUYME עד תום השנה הקלנדרית הקודמת (לדוגמא: צברתי 500 נקודות נכון לתאריך 31.12.23 ולא המרתי אותן לשובר BUYME  עד לסוף חודש מרץ 2024, הנקודות יימחקו בתאריך 31.3.24). לאחר המרת הנקודות בכרטיס לשובר BUYME- יתקבל שובר BUYME בתוקף ל- 5 שנים. שימו לב כי לא תמחק צבירה מתחת ל- 50 נקודות בכרטיסים פעילים. למידע נוסף היכנסו לתקנון דיינרס אקסטרה

ניתן להנפיק כרטיסי Extra Family עד ליום 10.03.2019 בלבד.
בכפוף לתקנון.
 אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: דיינרס מימון בע"מ