כרטיס אשראי יש

קל בהוצאות הכבדות

מחזיקי כרטיס אשראי יש נהנים יותר!


  • מתנת הצטרפות שווה

  • 10% הנחה על 10 מוצרים לבחירה מתוך רשימה קיימת

  • הנחות ומבצעים בלעדיים על מוצרי יש

  • פטור מדמי כרטיס למשך שנה*

  • ניתן לשלם ללא מגע ולצרף לתשלום בנייד

כרטיס אשראי יש

מחזיקי כרטיס אשראי יש
נהנים יותר!

  • מתנת הצטרפות שווה
  • 10% הנחה על 10 מוצרים לבחירה מתוך רשימה קיימת
  • הנחות ומבצעים בלעדיים על מוצרי יש
  • פטור מדמי כרטיס למשך שנה*

מתנת הצטרפות


עושים קניות ברשת יש, ממלאים את העגלה - והמוצרים עלינו!

גובה המתנה עד ₪100, למימוש החל מהקנייה הראשונה.

הטבות למחזיקי הכרטיס


עוד דברים שחשוב לדעת


שאלות ותשובות


האם אפשר להשתמש בכרטיס ברגע שהוא מגיע?


למה אני צריך קוד סודי?


אפשר לקחת הלוואה בכרטיס?


איפה אפשר לבדוק מידע כמו פירוט חיובים ועסקות?


איך מממשים את הטבת ההצטרפות?

תנאים נוספים


הזמנת כרטיס יש והטבות המועדון
הנפקת הכרטיס בכפוף לאישור חברת כאל, לתנאים ולתקנון באתר המועדון. הזמנת הכרטיס אפשרית לבעלי ומותנית בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף בלבד. חברת כאל ומועדון יש רשאים לסיים ו/או לשנות מעת לעת את התנאים, המבצעים וההטבות. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

מתנת הצטרפות
מתנת הצטרפות אחת לת"ז: עגלה במתנה - ההנחה תינתן בקנייה ראשונה בגובה 100 ₪ ועד 100 ₪ בכרטיס אשראי יש וניתנת למימוש עד שנה מיום ההצטרפות. מתנת ההצטרפות הנ״ל או כל הטבה שתבוא במקומה (ככל שתהיה) הינה הטבה חד פעמית ללקוח וניתנת רק ללקוחות חדשים אשר לא החזיקו בזמן כלשהו כרטיס אשראי יש או שופרסל. לא ניתן לממש את ההטבה בקניית סיגריות, מוצרי חשמל, משלוחים ותרומות. ההטבה תמומש בפעם אחת, ללא צבירה לקנייה הבאה. בכפוף לתקנון מועדון לקוחות יש. תחילת הזכאות מותנית בקליטת הנתונים במערכת.

דמי כרטיס
כרטיס מועדון יש יהיה זכאי לפטור מתשלום עמלת דמי כרטיס למשך שנה ממועד הנפקת הכרטיס במועדון לראשונה, או עבור לקוחות שהנפיקו בעבר כרטיס אך הוא בוטל לפני יותר מ-12 חודשים. לאחר מועד זה תיגבה עמלת דמי כרטיס כמפורט בתעריפון העמלות של החברה (בנוסף לדמי החבר למועדון). תעריף דמי כרטיס מועדון יש כיום: 12.90 ₪ לחודש. תעריף זה הוא תעריף קבוע וללא הנחות מחזור.

דמי חברות
פטור מדמי חבר מועדון החל ממועד ההצטרפות ועד להודעה אחרת מהנהלת המועדון אשר תישלח ללקוח מראש.

עשיריה בהנחה
מימוש ההנחה כפוף למגוון הקיים ומלאי המוצאים בכל סניף וסניף בעת ביצוע הקנייה. ניתן לשנות את רשימת המוצרים הנבחרים פעם אחת ברבעון קלנדרי בסניפי יש חסד ויש בשכונה. בכפוף לתקנון מועדון יש.

ההטבות הקיימות בכרטיס הינן עבור מבצעים בסניפי רשת יש (לא תקפות באתר), חגיגות אשראי, ירידים ואירועים המתקיימים מספר פעמים בשנה ברשת יש.
לכרטיס ישנן היתרונות הנוספים של הטבות מחוץ לרשת אשר מתקיימות מס' פעמים בשנה, אירועים מיוחדים מחוץ לרשת וכו'.

הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי
לידיעתך, לשם הקצאת אשראי חדש, לרבות בעת חידוש מסגרת או שינויה, או שינוי אופן ניצול האשראי, לרבות הצטרפות לתכניות אשראי שונות, חברתנו פונה מעת לעת ללשכת האשראי בבקשת חיווי אשראי. לשכת האשראי תפנה לצורך כך לקבלת מידע ממאגר נתוני האשראי המרכזי של בנק ישראל, וזאת בהתאם לסעיף 33 לחוק נתוני אשראי.

اشعار حول قبول مؤشر ائتمان
يرجى ملاحظتك، من أجل تخصيص ائتمان جديد، بما في ذلك عند تجديد إطار الائتمان أو تغييره، أو تغيير طريقة استخدام الائتمان، بما في ذلك الانضمام إلى برامج ائتمان مختلفة، تتصل شركتنا من وقت لآخر بمكتب الائتمان لطلب مؤشر ائتمان. لهذا الغرض، سيطلب مكتب الائتمان معلومات من قاعدة بيانات الائتمان المركزية في بنك إسرائيل، وفقًا للمادة 33 من قانون بيانات الائتمان.