ארנק דיגיטלי הוא חלק מפלטפורמה מתקדמת בעולם התשלומים, המאפשרת לצרכנים לערוך קניות מבלי להשתמש בכרטיס האשראי הפיזי שלהם. לקוחות המשלמים באמצעות ארנק דיגיטלי יכולים להשאיר את הארנק שלהם בבית, ולהמשיך לבצע רכישות גם כשכרטיס האשראי לא עליהם. נתוני אמצעי התשלום הנדרשים לצורך ביצוע עסקה, נשמרים על גבי הנייד של הלקוח באמצעות אפליקציות תשלום מאובטחות. הרכישה עצמה מתבצעת באמצעות הסמארטפון בלבד, בתהליך פשוט שנקרא "תשלום בטאצ'".

כיצד משתמשים בארנק דיגיטלי?

אפליקציות תשלום שמבוססות על ארנק דיגיטלי, מכילות למעשה כרטיס וירטואלי שמהווה תחליף לכרטיס הפלסטיק המוכר. אופן התשלום משתנה בהתאם לסוג העסקה, כאשר ברכישות בחנויות או בתחבורה הציבורית למשל, מדובר לרוב בהצמדת הסמארטפון אל מסוף ייעודי שתומך בתשלום בנייד. התהליך מייתר את הצורך להוציא את כרטיס האשראי הפיזי, ואינו מחייב להעביר את אמצעי התשלום לידי קופאי. במציאות שבה לקוחות רבים נדרשים להקיש את הקוד הסודי, ארנק דיגיטלי מאפשר להם לשלם מבלי שיצטרכו לזכור את הקוד הסודי של הכרטיס.

על מנת להתחיל לשלם באמצעות ארנק דיגיטלי, יש להתקין אפליקציית תשלום על הסמארטפון ולהזין באופן חד פעמי את הפרטים הנדרשים. לאחר מכן, בעלי הכרטיס יוכלו לשלם עם ארנק דיגיטלי בכל חנות בעלת קופה התומכת בתשלום בטכנולוגיית NFC. הקופות מסומנות באייקון ייעודי של שלושה פסים, הדומה ל-Wifi קונטקטלס .

מהם היתרונות של ארנק דיגיטלי?

היכולת "לפתוח" ארנק דיגיטלי ולשלם באמצעות כרטיס וירטואלי, מאפשרת רכישה קלה, מהירה ומאובטחת. הלקוחות אינם צריכים לשאת את הכרטיס הפיזי ולחשוש לאבד אותו, ויכולים לבצע קניות גם אם יצאו מהבית לריצה או לטיול עם הכלב רק עם הסמארטפון. כמו כן, ניתן לשלם עם ארנק דיגיטלי בכל חנות בעלת קופה תומכת, בארץ ובעולם. כך שמדובר בפתרון נוח ויעיל שניתן ליישום גם במהלך נסיעות לחו"ל. בנוסף, בתקופה שבה כולנו מייחסים להיגיינה חשיבות גדולה מהרגיל, הארנק הדיגיטלי מאפשר לנו לבצע רכישות מבלי שנצטרך להעביר את הכרטיס באופן פיזי לידיים אחרות.

על מנת לשלם עם ארנק דיגיטלי באופן המאובטח ביותר, אפליקציות התשלום של כאל מבוססות על טכנולוגיית EMV ועומדות בתקן לעסקאות בטוחות ומניעת הונאות. לצורך התשלום יש לשחרר תחילה את נעילת מסך הסמארטפון או להקיש סיסמה אישית, ולכן רק בעל המכשיר יכול לשלם עם ארנק דיגיטלי. מאחר שניתן לחסום בכל רגע נתון את הכרטיסים בארנק הדיגיטלי, במקרה של מסירת המכשיר לתיקון או אובדן שלו אין כל חשש להשתמש בארנק דיגיטלי.

אילו אפליקציות תשלום מציעה כאל?

כאל מציעה את CalPay לבעלי מערכת הפעלה אנדרואיד, ואת Apple Pay לבעלי מכשירי iPhone. על מנת לשלם באמצעות ארנק דיגיטלי של כאל יש להיכנס לאפליקציה, להזדהות ולבחור בכרטיס אשראי תומך שרוצים לצרף לשירות. לאחר הצירוף, ניתן להתחיל ולבצע עסקאות באמצעות הסמארטפון בכל חנות שתומכת בשירות. ללא מסירת כרטיס פיזי, ללא צורך להיזכר בקוד סודי ובאמצעות טאצ' בלבד.

כרטיס האשראי הווירטואלי של כאל

במציאות שבה צרכנים זקוקים לאמצעי תשלום זמין, מהיר ומאובטח מתמיד, ארנק דיגיטלי מספק עבורם את חוויית הרכישה שחיכו לה. למעשה, נוכח המעבר ההולך וגובר לשימוש בכרטיסים וירטואליים, בעתיד הם צפויים להחליף לחלוטין את כרטיסי האשראי שאנו מכירים. כך שאם גם אתם רוצים לשלם במהירות ובנוחות, ללא צורך להוציא את כרטיס האשראי ולהיזכר בקוד הסודי – ארנק דיגיטלי הוא הפתרון המושלם עבורכם.

לקוחות כאל יכולים ליהנות מ-bitCard, כרטיס אשראי דיגיטלי שמאפשר לשלם עם ארנק דיגיטלי באופן מיידי. הכרטיס ניתן להנפקה באמצעות אפליקציית כאל תוך מספר דקות, ללא צורך בטפסים או בהמתנה להגעתו של כרטיס פיזי בדואר. עם סיום ההנפקה, הכרטיס זמין לתשלום בבתי העסק התומכים בתשלום באמצעות ארנק דיגיטלי. כרטיס האשראי הפיזי, הניתן לשימוש בבתי עסק שטרם עברו לתשלום בטאצ', יישלח במקביל להנפקת ה-bitCard. כרטיס נוסף מבית כאל הניתן להנפקה גם ככרטיס דיגיטלי הוא CalFIxBack, המענק החזר של 1% מכל רכישה למימוש באפליקציית BUYME, ללא מגבלת סכום של עסקאות.

הצטרפו כבר עכשיו אל אפליקציות התשלום של כאל, ותוכלו ליהנות מחוויית תשלום מתקדמת ולהשאיר את הארנק הרגיל בבית.

אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.