הפסטיגל כבר מזמן לא לבד - המופעים השווים של חנוכה 2018

חופשת החנוכה של הילדים היא מהיותר קצרות שיש לנו בלו"ז השנתי אבל גם אחת העמוסות ביותר מבחינת מופעים. מאז שנולד פסטיבל שירי הילדים בשנת 1970, ועוד יותר לאחר שהצטרף אליו הפסטיגל ב-1981, חג האורים הפך לחג הצגות הילדים

עם השנים הלך וגדל מבחר המופעים עד שהיום מוצעים לנו כ-20 מופעים בכל שנה. המחירים של כל הצגה אמנם עלולים לנגוס בחלק נכבד מתקציב החופשה שלכם, אבל ברוב המקרים תוכלו לקנות כרטיסים במסגרת הטבות והנחות שונות, אם בחנות החוויות של Cal או במועדוני צרכנות, כהטבה ברשתות השיווק או במסגרת מבצעים שונים שמתפרסמים לקראת החג. ולהבדיל מחג החנוכה, יש לכם הרבה יותר משמונה ימים ליהנות מכל הטוב הזה כי מרבית המופעים רצים במשך כחודשיים. לכן קחו את הזמן, ההיצע גדול והתקופה מרובה.

הנה טעימה מהמופעים והמחירים שמוצעים לכם בחנוכה הקרוב.


אז איזה מופע בא לכם לראות?. צילום: Istock.

שובם של המכבים

סיפור המרד ההיסטורי רואה אור בחנוכה הקרוב בגרסה חדשה, קצבית, צעירה ומרגשת. הלוחם הצעיר והאמיץ, יהודה המכבי בגילומו של עוז זהבי, סוחף אחריו את יהודי הארץ במאבק נגד היוונים, שמנסים לכפות עליהם את הסגידה לאלים. זהו סיפור על גבורה ואהבה, ועל הניסים שחוללו המכבים. לצידו של זהבי תופיע שורה של כוכבים ידועים נוספים וביניהם רוני דלומי בתפקיד מרים, מייקל לואיס בתפקיד בנו של אנטיוכוס, חן אמסלם בתפקיד ביתו של אנטיוכוס ואגם בוחבוט, שתגלם את המספרת.
ההפקה מושקעת, הכוכבים נוצצים וההנאה מובטחת.

גילאים: 11-3
מחיר מלא: 149 שקלים לכרטיס
מחיר בחנות החוויות: החל מ-59 שקלים לכרטיס, תמורת חוויה

הקוסם מארץ עוץ

דורותי האהובה וכלבה הקטן טוטו חוזרים להרפתקה הקסומה שלהם בארץ עוץ עם הדחליל החביב, איש הפח הרגיש והאריה הפחדן. סיפור של התבגרות, חברות וכוחה של התמימות שמסופר בהפקה מוזיקלית מרגשת עם כוכבים גדולים: רינת גבאי מגלמת את דורותי, נסרין קדרי בתפקיד המכשפה הרעה, איתי תורג'מן מגלם את האריה, הזמר אדם בתפקיד איש הפח, נדב אילון בתפקיד הדחליל ואיציק כהן מגלם את הקוסם.

גילאים: 10-3
מחיר מלא: 149 שקלים לכרטיס
מחיר בחנות החוויות: החל מ-59 שקלים לכרטיס, תמורת חוויה

קסם של משחק

מופע גדול וססגוני לרגל 70 שנות מדינה ובו מסופר על חנות המתנות הקסומה של דוד חיים. הוריו של מני ממטרה מגיעים לחנות המתנות כדי לקנות לבנם מתנה וכולם יחד נשאבים לתוך משחק קסום שבו דמויות המשחק קמות לתחייה ומחפשות אחר יהלומי הכתר של המלך דצדצון. בדרך הם פוגשים בשדון שמדריך אותם בדרכם בעולם הקסום, כשהכול מלווה במוזיקה כובשת ומרגשת.
את הוריו של מני ממטרה מגלמים אורנה ומשה דץ ויובל המבולבל בתפקיד השדון.

גילאים: 7-2
מחיר מלא: 145 שקלים לכרטיס
מחיר בחנות החוויות: החל מ-70 שקלים לכרטיס, תמורת חוויה

ספר הג'ונגל

גרסה חדשה וצבעונית למחזמר הילדים האהוב מספרת את סיפורו של מוגלי, ילד הג'ונגל, וחוויותיו ביער עם בגירה הנמר השחור, בלו הדוב ושירחאן הטיגריס הרשע. המופע כולל גם תפאורות מיוחדות במינן ובובות ענק מרשימות. חוויה חגיגית ומרגשת לילדים בכיכובם של כוכבי הילדים הטריים שי ורועי, ענבלי בא-לי ומרטין אומנסקי.

גילאים: 2 ומעלה
מחיר מלא: 109 שקלים לכרטיס
מחיר בחנות החוויות: החל מ-60 שקלים לכרטיס, תמורת חוויה


מופע ילדים בחנוכה. צילום: Istock

קרקס מיומנה לילדים

15 אמנים שונים - רקדנים, זמרים, אקרובטים, לוליינים, קומיקאים ומוזיקאים - יוצרים על הבמה חוויה שקשה לתאר אותה במילים. מצקות הופכות למיקרופונים, תפוזים הופכים לכדורי ג'אגלינג והסלון הופך לסטודיו למחול במופע וירטואוזי של שירה, התעופפות באוויר, תיפופים וריקודים.

גילאים: 3 ומעלה
מחיר מלא: 149 שקלים לכרטיס
מחיר בחנות החוויות: 75 שקלים לכרטיס

עמי ותמי המחזמר

הסיפור הקלאסי של האחים גרים זוכה לחיים חדשים בהפקה צבעונית ומרהיבה. כשעמי ותמי יוצאים לנסות לעזור לאביהם חוטב העצים לפרנס את המשפחה, הם מאבדים את דרכם ביער ומגיעים לביתה של מכשפה. הבית המפתה עשוי ממתקים ושוקולדים אך למכשפה יש תוכנית זדונית שעל הילדים להיחלץ ממנה. חנה לסלאו בתפקיד המכשפה, מיכל הקטנה בתפקיד תמי וטל מוסרי מגלם את עמי.

גילאים: 12-2
מחיר מלא: 149 שקלים לכרטיס
מחיר בחנות החוויות: החל מ-75 שקלים לכרטיס, תמורת חוויה

קרקס גיבורי על 2

קרקס פלורנטין חוזר לבמה עם מופע חדש ומיוחד במינו. צוות גיבורי העל מתבקש להציל את תל אביב מידיו של הדוקטור הרשע ולהחזיר את האור לעיר. אקרובטיקה מרהיבה, מופעי לייזר מרגשים ואפילו תצוגת תלת ממד מדהימה ילוו את הסיפור המרגש שמוסר ההשכל שלו מעודד אותנו לראות את הטוב בכל אחד. במתחם נמכרות גם תחפושות ומזכרות של גיבורי העל.

גילאים: 2 ומעלה
מחיר מלא: 90 שקלים לכרטיס
מחיר בחנות החוויות: 47 שקלים לכרטיס


פורסם ע"י מיטל גרמן ב-04 נובמבר 2018


0 תגובות