כרטיסי אשראי מעוצבים: איזה יפה הכרטיס שלך!

במקום להסתפק בכרטיס שנראה כמו של כולם, אפשר להדפיס על הכרטיס תמונה אישית או מהקטלוג ולחייך בכל פעם שפותחים את הארנק

התמונה באדיבות:Alberto Cerriteño

האם ידעתם שלא צריך יותר להסתפק בכרטיס אשראי שמעוצב בגוונים אחידים של זהב, כסף, לבן ירוק או כחול? האם ידעתם שזה כל כך קל ופשוט לעצב לעצמכם כרטיס אשראי ייחודי?
Cal מאפשרת לכם לבחור בעצמכם איך ייראה כרטיס האשראי שלכם ולעצב את כרטיס האשראי בעזרת גלריה מרשימה עם שלל עיצובים ותמונות, שיהפכו את הכרטיס שלכם לאישי במיוחד.

באתר הכרטיסים המעוצבים של Cal קיימות עשרות אפשרויות עיצוב שמתוכן אפשר לבחור את העיצוב שהכי אהבתם, ואם יש לכם תמונה אישית מרגשת, כמו למשל מהטיול האחרון שלכם בחו"ל, מחתונה או ממסיבת הסיום של הילד - אפשר להדפיס אותה על הכרטיס ולחייך מחדש בכל פעם שתשלמו עם הכרטיס הייחודי שלכם.

לכרטיס המעוצב שלכם יש בונוס נוסף: הוא לא רק יפה ומעניין יותר מכרטיס האשראי בעיצוב הרגיל, הוא גם מקשה על זייפני הכרטיסים למיניהם.

איך מעצבים את כרטיס האשראי?

כדי להקל עליכם את הבחירה, תוכלו למצוא באתר עיצוב הכרטיסים של Cal מגוון עיצובים מרשימים שממוין לפי קטגוריות, למשל: תמונות של נופים, וינטג' רומנטי, תמונות של מרילין מונרו, נופי ארץ ישראל, קומיקס, מאיירים כחול לבן, אהבה, כלי רכב, ספארי ועוד ועוד.

בעזרת האתר לעיצוב כרטיס האשראי תוכלו ליהנות מכרטיס אשראי מיוחד בקלי קלות. האתר ידידותי מאוד ומאפשר לכם לעצב את כרטיס האשראי ישירות מהמחשב ובלי לצאת מהבית.

רוצים כרטיס מעוצב ולא רוצים להזמין דרך האתר? תוכלו לצפות בקטלוג התמונות גם בפורמט מודפס שמופץ בסניפי הבנקים השונים.

לעצב כרטיס קיים או להזמין כרטיס חדש בעיצוב אישי

אם תרצו, תוכלו לעצב כרטיס שכבר יש לכם בארנק, או להזמין כרטיס חדש ולבחור לו עיצוב מיוחד.

עיצוב כרטיס קיים: נכנסים לאתר, מקלידים את מספר תעודת הזהות ו-4 הספרות האחרונות של הכרטיס שאותו רוצים לעצב - וממשיכים משם לפי ההוראות.

עיצוב כרטיס חדש: לקוחות שרוצים להזמין כרטיס חדש יכולים לבחור את הכרטיס המעוצב בזמן הגשת הבקשה לקבלת כרטיס אשראי של Cal בסניף הבנק, אבל אפשר לעשות את זה גם באתר: ממלאים פרטים ובוחרים תמונה, ואנו נחזור אליכם להמשך תהליך הזמנת הכרטיס. 

 אילו פרטים מופיעים על הכרטיס המעוצב?

הכרטיס המעוצב לא כולל פירוט על סוג הכרטיס (כמו פלטינום או זהב), אבל ההטבות שקיימות  בכרטיסי הפלטינום יופיעו גם בכרטיסים המעוצבים. בכרטיס המעוצב מופיעים על הכרטיס, בנוסף לתמונה, גם לוגו הבנק או לוגו מועדון הלקוחות.


פורסם ע"י מיטל גרמן ב-13 אוגוסט 2018


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.