חיוב חודשי קבוע

בלי הפתעות ועם גמישות מקסימלית: הכירו את החיוב החודשי הקבוע

כולנו אוהבים הפתעות, עד לרגע שבו זה מגיע למצב חשבון הבנק. רוצים לבחור את גובה החיוב החודשי בכרטיס האשראי שלכם ולהישאר בשליטה מלאה על ההוצאות? עם כאל אתם יכולים

שליטה בגובה ההוצאות היא הבסיס להתנהלות כלכלית נכונה. אלא שגם מי שמשתדל לעמוד בתקציב מסודר, חווה לפעמים חודשים של הוצאות בלתי צפויות. כאלה שגורמות לו להשתמש בכרטיס האשראי מעבר למצופה ולחרוג מהסכום שנערך אליו. לעתים, האתגר האמיתי הוא עצם המעקב אחרי ההוצאות. יש לזכור שכרטיסי האשראי משמשים אותנו לא רק לצורך קניות בארץ, אלא גם עבור משיכת מזומנים ושופינג בחו"ל. מאחר שכל אחד מהחיובים שהזכרנו מתבצע בנפרד, חישוב כלל ההוצאות והיערכות אליהן מתגלים לעתים כמשימה מאתגרת.

מה תרצו שיהיה גובה החיוב החודשי בכרטיס?

אם גם אתם מזדהים עם המצבים שתוארו, כדאי שתכירו את תוכנית החיוב החודשי הקבוע של כאל. כאל מאפשרת ללקוחותיה להישאר עם אצבע על הדופק בכל מה שקשור לחשבון הבנק שלהם, באופן מתקדם ונוח מתמיד. עם תוכנית החיוב החודשי הקבוע תוכלו לשלוט בהוצאות כרטיס האשראי, לדעת בדיוק על איזה סכום יעמוד החיוב החודשי ולהיפרד מהפתעות לא נעימות. איך זה עובד?

כדי לפשט את המעקב אחר ההוצאות, תוכנית החיוב החודשי הקבוע מרכזת את כל חיובי האשראי למועד אחד. בין אם מדובר בעסקאות שבוצעו בישראל ובין אם בביקורים בכספומט וקניות מהטיול האחרון שלכם בחו"ל. מה שאומר שאם תמיד התקשיתם באיתור השורה התחתונה, כעת תוכלו לדעת בדיוק כמה הוצאתם מדי חודש. בלי לפספס אף רכישה או להתבלבל מדפי הפירוט.

רוצים להימנע מחיובים גבוהים מהמצופה? מעכשיו זה אפשרי. התוכנית מאפשרת לכם לבחור מה יהיה סכום החיוב הקבוע שלכם בכל חודש, כדי להימנע מהפתעות. אם החודש הסתיים בסכום שנמוך מזה שקבעתם, תשלמו רק עבור העסקאות שבוצעו בפועל. במקרה שעברתם את גובה החיוב החודשי הנבחר, תחויבו בסכום שקבעתם או ב-2% מסך ההתחייבויות בכרטיס, הגבוה מביניהם. היתרה תידחה למועד החיוב הבא, ותישא בריבית שנקבעה עם הצטרפותכם לתוכנית.

מצטרפים לתוכנית החיוב החודשי ומתחילים לשלוט בהוצאות

כל שעליכם לעשות כדי לקבוע את גובה החיוב החודשי המדויק ביותר עבורכם, הוא להצטרף לתוכנית החיוב החודשי הקבוע של כאל. מזדהים, בוחרים בכרטיס האשראי שתרצו לצרף לתוכנית, ולאחר מכן בסכום החיוב שמתאים לכם. בשלב הבא מאשרים את פרטי התוכנית והריבית המותאמת, ונפרדים מההפתעות החודשיות מכאן ואילך. סכום החיוב שקבעתם יהיה תקף כל עוד לא תבחרו לשנות אותו, כך שאין צורך לבצע עדכון מחדש.

עדיין אין לכם כרטיס אשראי של כאל?

תוכנית חיוב חודשי קבוע מתאימה גם למחזיקי כרטיס קיימים, וגם למצטרפים חדשים. אם עדיין אין לכם כרטיס כאל, תוכלו להיכנס לאתר או לאפליקציה, לבחור בכרטיס שאתם מעוניינים בו ולסמן "חיוב חודשי קבוע" בשלב בחירת תוכנית החיוב. כרטיס האשראי החדש שלכם יגיע אליכם עם שליח, ותתחילו ליהנות מיתרונות החיוב החודשי הקבוע כבר מהקנייה הראשונה. את ההפתעות תוכלו לשמור לאירועים אחרים.

לפרטים נוספים ולהצטרפות

חיובים נדחים נושאים ריבית עד למועד החיוב הבא שלהם, בהתאם לתנאי הכרטיס. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ.


פורסם ע"י כאל ב-10 אוגוסט 2021


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.