עם כרטיס בינלאומי של כאל ניתן למשוך מזומנים במטבע מקומי בכ-950,000 מכשירי בנק אוטומטיים (ATM) וסניפי בנקים ביותר מ-150 מדינות ברחבי העולם. את הבנקים והמכשירים האוטומטיים בהם אפשר למשוך כסף ניתן לזהות על ידי מדבקה עם סמל Visa על המכשיר או בחזית הבנק. במדינות בהן מכשירי הבנק האוטומטיים נפוצים פחות, מומלץ להצטייד באמצעי תשלום חלופיים.

תקרת סכום המשיכה רשומה לרוב על גבי המכשיר האוטומטי והיא משתנה ממדינה למדינה וממכשיר אוטומטי אחד למשנהו. באפשרותך לבצע משיכת מזומן בהתאם להוראות הנהוגות באותה מדינה, בהתאם למסגרת האשראי או גובה תקרת המשיכה המדווחת בכרטיס ובהתאם להוראות הפיקוח של בנק ישראל הנהוגות באותה עת.
במקרה של תקלה כלשהי, לא תתאפשר תקשורת למחשבי הבנק בישראל או למחשבי חברת כאל, ולכן לא יתאפשר, לצערנו, למשוך כסף מהמכשיר האוטומטי. במקרה כזה כדאי לנסות למשוך מזומן בדלפק הבנק בסניף הקרוב או לנסות למשוך כסף מהמכשיר האוטומטי במועד מאוחר יותר.

עבור כל עסקה של משיכת מזומן באמצעות מכשיר בנק אוטומטי, החלפת כסף באחד מסניפי הבנקים בחו"ל או עסקת רכישה בבית עסק במט"ח, כרטיסך יחויב בעמלה. לשיטת המרת מט"ח בכרטיסי כאל לחצו כאן >
רוצה לדעת מה גובה העמלה על עסקת מט"ח או משיכת מזומן בחו"ל? פירוט עמלות

ניתן לשחזר אונליין את הקוד הסודי בקלות ובמהירות*:
באתר כאלבאפליקציית כאל או לשלוח את המילה קוד למספר 055-7003663.
לפרטים נוספים לגבי קוד סודי של כרטיס האשראי לחצו כאן.
*שחזור הקוד הסודי ניתן למחזיקי כרטיס שהונפק ישירות על ידי כאל וללקוחות הבנקים: דיסקונט, מרכנתיל, הבינלאומי, יהב, ירושלים, איגוד, אוצר החייל, U בנק, פאגי ומזרחי בלבד.

לתשומת לבך: משיכת מזומנים בדלפקי הבנקים בחו"ל מחייבת הצגת תעודות לשם זיהוי. במדינות מסוימות, בעיקר בארה"ב, יש להציג שתי תעודות מזהות.