כשזה נוח זה כוח!

כאל לנהל את דמי הכיס
עם כרטיס נטען מעוצב שגם נכנס לנייד

קולקציית הכרטיסים של אנה זק

10% קאשבק במותגים סופר שווים

קונים ומקבלים קאשבק לקנייה הבאה

dominos
mcdonalds
rebar
topten
urbanica
mcdonalds
rebar
urbanica
dominos
topten

*ברכישות עד ₪3,000

איך זה עובד?

מזמינים בשני קליקים

arrow

טוענים בסכום שרוצים 

arrow

משלמים בכל מקום בארץ ובחו"ל

lock

התשלום מאובטח גם מהנייד

arrow

מקבלים 10% קאשבק
במותגים סופר שווים

לא מתעסקים במזומן וזה מושלם!

שאלות ותשובות

My Cal הוא כרטיס נטען המאפשר להורים לנהל את דמי הכיס בקלות ובמהירות ללא התעסקות במזומן. הכרטיס מתאים לילדים בכל הגילאים, ומאפשר לטעון בו כסף אונליין בקליק (כן כן אפילו כשהילד/ה בתוך החנות) ולשלם בארץ ובחו"ל גם מהנייד. אפשר לנעול אותו בקלות באפליקציה וגם להחליט מתי לשחרר את הנעילה והכי חשוב, כדי שתוכלו להיות רגועים- תקבלו התראה על כל עסקה (פוש להורה מהאפליקציה, והודעת SMS לילד) וכדי לעשות לכם את זה הכי כאל שאפשר- קבלו גם 10% קאשבק על קנייה ברשתות שהילדים הכי אוהבים: מקדונלד'ס, אורבניקה, דומינוס פיצה, TOPTEN ו- rebar כפוף לתקנון.


כדי להזמין כרטיס My Cal צריך כרטיס כאל חוץ בנקאי, ממנו ניתן יהיה לטעון כסף לכרטיס My Cal. אין לכם כרטיס כאל? תוכלו להזמין כאן, ומיד לאחר מכן תקבלו לינק להזמנת כרטיס My Cal.


בקלות! נכנסים לאפליקציית כאל, בוחרים את כרטיס My Cal אליו רוצים לטעון כסף, ניתן לטעון כסף ל -My Cal מכל אחד מכרטיסי כאל החוץ בנקאיים שלך, בוחרים את הסכום ומאשרים. זהו, הכסף כבר עבר וניתן לשלם עם הכרטיס. שים לב, במידה ויש לך יותר מחשבון בנק אחד, יש לבחור באפליקציה את החשבון אליו משוייך כרטיס My Cal.


ניתן לטעון כסף ל- My Cal, מכל אחד מכרטיסי כאל החוץ בנקאיים שלך, בוחרים את הסכום ומאשרים. זהו, הכסף כבר עבר וניתן לשלם עם הכרטיס. שים לב, במידה ויש לך יותר מחשבון בנק אחד, יש לבחור באפליקציה את החשבון אליו משויך כרטיס My Cal.


ניתן לטעון עד 1,500 ₪ בכל טעינה ועד 5,000 ₪ בחודש קלנדרי. בנוסף, בכל רגע נתון לא ניתן להחזיק יתרה צבורה של מעל 10,000 ₪.

תנאים נוספים

הנפקת הכרטיס והטבות המועדון
ניתן להנפיק עד ארבעה כרטיסים ללקוח בכרטיס My Cal לא ניתן לצבור חוויות ולרכוש בחנות החוויות. בנוסף, הכרטיס לא פעיל בתכניות האשראי השונות, ואינו מאפשר פריסה לתשלומים. תנאי הכרטיס בכפוף לתנאים המלאים ולמסמכי ההצטרפות ולתקנון. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

עמלת טעינה
בחודשיים הראשונים יינתן פטור מלא מדמי טעינה, מהחודש השלישי תינתן הנחה מהעמלה המפורטת בתעריפון כאל, כך שישולמו דמי טעינה בגובה ₪2.90.

קאשבק
יינתנו 10% קאשבק ברשתות המשתתפות: אורבניקה, TOPTEN, דומינוס פיצה, מקדונלד'ס ו- rebar. ברכישות בשקל אחד (1 ₪) ומעלה, ברכישות עד 3,000 ₪, לשנה החל מ-19.2.24 או עד גמר המלאי (5,000) לפי המוקדם. את הקאשבק ניתן לממש רק ברשתות המשתתפות במבצע. ניתן לממש קאשבק ברכישות שסכומן קטן מסכום הקאשבק הצבור.כפוף לתקנון

התראות
פוש על כל עסקה מעל חמישה ש"ח, מותנה באישור קבלת התראות מאפליקציית כאל.