כרטיס Miles & More

הקניות שלך יכולות להטיס אותך לחו"ל

הטבות למחזיקי הכרטיס


צבירת מיילים על כל קנייה בכרטיס*
כרטיס Miles & More מאפשר לכם לצבור מיילים בהתאם לסכום העסקות שתבצעו בכרטיס. כל המיילים ללא תאריך תפוגה. 

איך זה עובד?
על כל קנייה שתבצעו בכרטיס, תצברו מיילים. אם כרטיסכם הוא כרטיס זהב או זהב עסקי, תצברו מייל אחד על כל 29 ₪. אם כרטיסכם הוא פלטינום או פלטינום עסקי, תצברו מייל אחד על כל 17 ₪. המיילים שצברתם יישארו בתוקף כל עוד ביצעתם לפחות עסקה אחת בחודש בכרטיס, בסכום שמקנה לכם מייל אחד לפחות (17 ₪ או 29 ₪, בהתאם לסוג הכרטיס)

מתנת הצטרפות למזמיני כרטיס Miles & More


בין התאריכים 11.12.18 ועד ה-31.12.18 - עד 15,000 מיילים במתנה*
בכפוף לביצוע עסקות בכרטיס.

הלוואה בסך 5,000 ₪ ללא ריבית*
כשתזמינו את הכרטיס דרך האתר, תוכלו לבחור לקבל הלוואה בסך 5,000 ₪ ללא ריבית. ההלוואה תוחזר ב-12 תשלומים חודשיים שווים.

להזמנת הכרטיס

בהתאם לתנאי החברה ולבדיקת זכאות. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

הטבות נוספות למחזיקי כרטיס Miles & More


 

שוברים דיגיטליים למגוון רשתות

משלמים בשוברים הדיגיטליים מהנייד ונהנים מהנחות במגוון רשתות

לפרטים נוספים

הטבות מיוחדות בחנות החוויות

הטבות ממגוון רחב של עולמות מחכות לכם בחנות החוויות של Cal: קולנוע, ארוחות בוקר, אטרקציות, הצגות ילדים 

לחנות החוויות

חבילת חו"ל

הטבות לפני ואחרי הטיסה, ביטוח נסיעות, פריסת החיוב הצפוי בחו"ל ועוד הפתעות לטסים

לפרטים נוספים

מידע כללי על הכרטיס


דמי כרטיס: כרטיס מסטרקארד זהב: 14.90 ₪ לחודש, כרטיס מסטרקארד פלטינום: 19.90 ₪ לחודש*

סוג הכרטיס: מסטרקארד זהב או מסטרקארד פלטינום

הלוואות ואשראי


הלוואה מותאמת אישית, שתועבר ישירות לחשבון הבנק שלכם 

תוכנית המאפשרת לכם לקבוע מראש את גובה החיוב החודשי בכרטיס

מסלול המאפשר לכם לבחור את סכום החיוב בכרטיס בכל חודש מחדש

איך מצטרפים?


1. לוחצים על הכפתור הירוק
'להזמנת כרטיס'

2. ממלאים פרטים

3. מקבלים את הכרטיס החדש עם שליח.
תתחדשו!

להזמנת הכרטיס

תנאים נוספים


(1) הזמנת כרטיס Miles & More והטבות המועדון

הזמנת הכרטיס אפשרית לבעלי כרטיס אשראי ישראלי תקף. הנפקת הכרטיס בכפוף לאישור חברת Cal, לתנאים ולתקנון באתר המועדון
צבירת מיילים על כל קנייה בכרטיס - כרטיס האשראי Miles & More מאפשר צבירת מיילים לפי סכום העסקות בכרטיסך, לפי החישוב הבא: בכרטיס פלטינום או פלטינום עסקי: 17 ₪ = 1 מייל. בכרטיס זהב או זהב עסקי: 29 ₪ = 1 מייל
חיובים בגין עמלות למיניהן, ריביות, משיכות מזומן בארץ ובחו"ל, עסקות חלפנות ותוכניות אשראי שבהן מוענק אשראי שלא אגב ביצוע עסקה בבית עסק, כדוגמת הלוואת אקספרס, פריסת החיוב החודשי וכדומה, אינם מוגדרים כעסקה/רכישה ולפיכך לא יזכו את הלקוח במיילים. עסקות שיבוצעו בכרטיס בגופים ממשלתיים, ברשויות המדינה (לדוגמה: רשות המיסים, רשות השידור, הרשות השופטת, המוסד לביטוח לאומי), בגופים עירוניים (לדוגמא: עיריות, תאגידי מים), ובחברת החשמל לישראל בע"מ לא יקנו ללקוח צבירת מיילים במועדון Miles & More. לפרטים נוספים. התנאים המלאים והמחייבים בכפוף למסמכי ההצטרפות ולתקנון התוכנית.
המיילים ללא תאריך תפוגה - המיילים יישארו בתוקף בתנאי שתבוצע בכרטיס לפחות עסקה אחת בחודש, שעבורה ייצבר בחשבון המועדון לפחות מייל אחד (1 מייל), בהתאם לסוג הכרטיס של הלקוח (פלטינום / פלטינום עסקי או זהב / זהב עסקי). למידע נוסף על התנאים וההגבלות. התנאים המלאים והמחייבים בכפוף למסמכי ההצטרפות ולתקנון התוכנית.

(2) מתנת הצטרפות

עד 5,000 מיילים במתנה - מצטרפים חדשים יקבלו עד 5,000 מיילים במתנה באופן הבא:

  • מתנת עסקה ראשונה בכרטיס - 1,000 מיילים ראשונים יינתנו לאחר ביצוע רכישה ראשונה בכרטיס. יש לבצע את הרכישה הראשונה בחודש שבו הונפק הכרטיס או במהלך שלושת החודשים שאחריו
  • 1,000 מיילים נוספים יינתנו במידה שיבוצעו בכרטיס רכישות בסכום ממוצע של 5,000 ₪ בחודש למשך חודשיים ברבעון הקלנדרי העוקב להנפקת הכרטיס (וכך ייצא ממוצע של 10,000 ₪ ברבעון הקלנדרי העוקב להנפקת הכרטיס)
  • 1,000 מיילים נוספים יינתנו בכל אחד משלושת הרבעונים הקלנדריים הבאים בכפוף לביצוע רכישות  בסכום של 5,000 ₪ בחודש בממוצע, בכל אחד מהרבעונים האמורים (כלומר: בכל רבעון שבו תבצעו רכישות בסך 15,000 ₪ תקבלו 1,000 מיילים)

Award Miles ניתנים למצטרפים חדשים בלבד. המתנה ניתנת פעם אחת ללקוח (לפי ת.ז). אם המתנה ניתנה בעבר ללקוח, הוא לא יהיה זכאי לקבלה פעם נוספת. בכפוף לתקנון ולתנאי ההצטרפות. Cal והמועדון רשאים לשנות ו/או לסיים את התנאי ו/או ההטבות בכל עת מעת לעת ובכפוף לשיקול דעתן הבלעדי. בכפוף לתקנון Miles & More של Cal. למידע נוסף בדבר התנאים וההגבלות. התנאים המלאים והמחייבים בכפוף למסמכי ההצטרפות ולתקנון התוכנית.

למצטרפים בין התאריכים 11.12.18-31.12.18 תינתן מתנת הצטרפות של עד 15,000 מיילים, המתנה ניתנת פעם אחת בלבד ללקוח (לת.ז).
7,500 מיילים (AWARD MILES) יועברו במועד החיוב הראשון של הכרטיס, ו-7,500 מיילים נוספים (AWARD MILES) יינתנו בכפוף לביצוע ממוצע רכישות חודשי של 1,500 ₪ במהלך 3 החודשים העוקבים למועד ההנפקה. מדידת השימוש בכרטיס תחל בחודש הקלנדרי שלאחר מועד הנפקת הכרטיס. 7,500 המיילים הנוספים יועברו לחשבון הלקוח במועדון, עד 60 יום מתום תקופת המדידה.
הלוואה בסך 5,000 ₪ ב-0% ריבית - מתנת ההצטרפות "הלוואה ב-0% ריבית" מותנית באישור Cal ובכפוף לתקנון. ההלוואה ניתנת פעם אחת בלבד לת"ז ומועברת לחשבון הבנק שבו מתבצעים החיובים החודשיים של הכרטיס. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. לכרטיסים המונפקים ישירות ע"י Cal / Diners בלבד.

(3) דמי כרטיס

כלל הלקוחות, למעט לקוחות בסטטוס HON ו-SENATOR - מחויבים בדמי כרטיס, בהתאם לתעריפי העמלות של Cal. ללקוחות בסטטוס HON בלבד - פטור קבוע מדמי כרטיס, כולל CalChoice. ללקוחות בסטטוס SENATOR - פטור קבוע מדמי כרטיס בביצוע רכישות בסך 3,000 ₪ ומעלה בחודש, כולל CalChoice. דמי כרטיס לכרטיס אשראי ועמלות אחרות הם על פי מדיניות חברת Cal / דיינרס קלוב ו/או הבנק המנפיק לפי העניין. דמי חברות במועדון Miles & More חינם. מידע זה נכון ליום הפרסום ויכול להשתנות מעת לעת.