האם יש יתרונות בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית?

בקצרה: כן. לפניכם היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית ו-3 כללים שיעזרו לכם לקחת הלוואה בצורה נכונה - כזו שגם יהיה לכם קל להחזיר

כפי שמשתמע משמה, הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שניתנת על ידי גופים פיננסיים שאינם בנק. אותם גופים פיננסיים הם מהגדולים בשוק כמו חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח חברות ביטוח מלוות כסף?, קרנות למיניהן וחברות השקעות, בין היתר.

שוק ההלוואות החוץ בנקאיות נמצא בפריחה בישראל בשנים האחרונות כאשר יותר גופים מציעים לציבור הלוואות חוץ בנקאיות . הסיבה לשגשוג הזה היא שזוהי חלופה להלוואות בנקאיות בסכומים קטנים יחסית, שם נדרשים הלווים להמציא ערבים ולהמתין לא מעט זמן לאישור ההלוואה. ההלוואות החוץ בנקאיות הן פתרון למי שזקוק לסכום של עד כ-200,000 שקלים במהירות ובנוחות.

הסיבות שמביאות לווים לקחת הלוואה חוץ בנקאית הן מגוונות, אבל ברשימת המניעים הפופולריים ביותר אפשר למצוא כיסוי אוברדראפט בבנק (שהרי מינוס בבנק הוא למעשה הלוואה יקרה מאוד ולגמרי לא משתלמת), מימון של הוצאה לא צפויה (למשל, כשהמוסכניק מודיע לכם שאי אפשר לתקן את התקלה ברכב ואתם מוצאים את עצמכם זקוקים פתאום לאוטו חדש), או תשלום עבור פרויקט מיוחד, כמו שיפוץ הבית, קניית ריהוט חדש או אפילו פתיחת עסק קטן.

מה שהופך את ההלוואה החוץ בנקאית למשתלמת כל כך הוא העובדה שזהו סכום כסף שאיננו משפיע על מסגרת האשראי בבנק. כך, למעשה, אתם יכולים לפתוח לעצמכם מסגרת אשראי חדשה שמאפשרת חופש תנועה פיננסי גדול יותר ומרחב נשימה למי שזקוק לו כדי לחזור לאיזון כלכלי.

מעבר לכך, ההלוואה החוץ בנקאית תגיע אליכם במהירות, מדובר בהליך קצר ומהיר.

הלוואה חוץ בנקאית היא גמישה מבחינת תנאי ההחזר שלה. זה אומר שתוכלו לבחור את מספר התשלומים לפי יכולת ההחזר החודשי שלכם, ובהתאם למדיניות המלווה.

קיימים לא מעט גופים שמציעים הלוואות חוץ בנקאיות. אז איך יודעים אצל מי כדאי לקחת הלוואה? ומה יאפשר לכם לקבל את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם? הנה כמה כללי אצבע שכדאי לשמור עליהם כשאתם בוחרים במסלול ההלוואה החוץ בנקאית שלכם

  1. בחרו בהחזר חודשי נוח אך לא נמוך מדי
    מצאו את האיזון המושלם בין סכום נמוך מדי ובין סכום גבוה מדי שאותו תתקשו להחזיר. איך עושים את זה? הנה שיטה קלה ונוחה: התחילו בסכום הגבוה ביותר ואז הפחיתו ממנו בכל פעם 1,000 שקלים, עד שתגיעו לסכום שתוכלו לעמוד בהחזר החודשי שלו.

  2. השתדלו לקחת הלוואה לתקופה הקצרה ביותר שאפשר
    המשמעות היא לבחור את ההחזר הגבוה ביותר ומספר התשלומים הנמוך ביותר שתוכלו לעמוד בו. חשבו את ההחזרים החודשיים השונים שמוצעים לכם כדי שתוכלו לאמוד את יכולת ההחזר שלכם באופן מדויק.

  3. אחדו הלוואות
    אם כבר לקחתם הלוואות שונות, נסו לאחד אותן עם ההלוואה החדשה ולהגיע לתשלום חודשי אחד ויחיד לגורם פיננסי אחד ויחיד.

קבלו הצעה להלוואה מותאמת אישית (גם אם אתם לא לקוחות Cal)

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.


פורסם ע"י מיטל גרמן ב-15 אוגוסט 2018