ארבע פתרונות אשראי שמותאמים לקצב החיים שלכם

הנה Fun Fact: בעולם החדש של שנת 2019, כבר ידוע לכל שאין דרך אחת נכונה להשתלב בשוק העבודה: חלקנו מעדיפים להיות שכירים וליהנות מיציבות ומשכורת קבועה, ואחרים נוטים 'לקחת סיכונים' ולנווט את דרכם העצמאית בידיעה שרמת ההכנסות לא תהיה קבועה

תוסיפו לזה את רמת החיים שעלתה, את העובדה שרובנו טסים יותר לחופשות בחו"ל מבעבר ואת ההוצאות הבלתי צפויות שאי אפשר להימנע מהן - וקיבלתם מסקנה אחת: התנהלות כלכלית נכונה היא דבר טריקי ולא פשוט לכולנו.
היכן שלא בחרתם למקם את סגנון החיים שלכם, ודאי עשיתם זאת תוך כדי שאתם מתאימים את עצמכם לשיטת חיוב האשראי הקלאסית והמוכרת. אותה שיטה לפיה אתם מבצעים עסקאות במשך כל החודש ומחויבים פעם אחת בסופו.
אך האם ידעתם שבאתר כאל מחכים לכם ארבעה סוגי פתרונות אשראי למצבים שונים שנבנו בקפידה כדי להתאים את עצמם אליכם, הלקוחות, ולא להיפך?
כל שנותר לכם לעשות הוא לקרוא למצוא את פתרון האשראי הנכון עבורכם, ולהצטרף בלחיצת כפתור אחת.
מוכנים? יצאנו לדרך

חיוב חודשי קבוע: אפס הפתעות, מקסימום יציבות

יסלחו לנו כל הרומנטיקנים וההרפתקנים, כשזה נוגע להתנהלות כספית - אף אחד לא אוהב הפתעות, אף פעם.
בדיוק בשביל זה יצרנו לכם את מסלול החיוב החודשי הקבוע, המאפשר לשלוט בסכום החיוב החודשי ללא הפתעות. כל מה שתצטרכו זה להיכנס לאפליקציית כאל, לבחור בתכנית חיוב חודשי קבוע ולהגדיר מראש את סכום חיוב החודשי שלכם.
הוצאתם בפועל פחות? תחויבו רק על סכום העסקאות שביצעתם ולא יותר. טסתם לחופשה בחו"ל ולא מעוניינים לזעזע את העו"ש? כל משיכות המזומן והעסקאות שתבצעו בטיול יידחו למועד החיוב, ללא ריבית.
הוצאתם יותר? תחוייבו בסכום שקבעתם ויתרת החיוב תידחה לחודש הבא ותישא ריבית (כולל על משיכות מזומן, ככל שהיו ונדחו). דברים השתנו ורוצים לשנות את הסכום החודשי? אין בעיה, תוכלו לעשות את זה עד 48 שעות לפני מועד החיוב.

למי מיועדת התכנית:
למי שלא אוהב הפתעות, אבל מבין שהן חלק מהחיים. תכנית חיוב חודשי קבוע מתאימה במיוחד לבעלי הכנסה קבועה שלא מעוניינים להיכנס למינוס. זה המסלול שיאפשר לכם להוריד אפילו קצת את האצבע מהדופק ולשחרר ממעקב - בשגרה או בחופש.

CalChoice: עצמאי בשטח, לא צריך טובות

מבלי לצלול לקלישאות שחוקות על דור הY (קצת נמאס, לא?), אם אתם מאמינים שהכל בחיים תלוי רק בכם - אתם חייבים להכיר את כרטיס CalChoice
כרטיס CalChoice יוצא מנקודת הנחה ששינויים תכופים - במקצוע, בהלך הרוח, בתשוקות וברצונות - הם חלק בלתי נפרד מהDNA שלכם. בהתאם, זו התכנית היחידה שתאפשר לכם לבחור בכל חודש מחדש את סכום החיוב החודשי שתשלמו, בהתאמה אישית ובהתאם למצב הנוכחי של חשבון הבנק שלכם. כן כן, קראתם נכון: אחת לחודש, לפני מועד החיוב, תוכלו להביט בפירוט העסקאות ולהחליט בדיוק, כמה מתוך זה תרצו לשלם.
חודש מוצלח במיוחד ניפח את יתרת העו"ש? טפחו לעצמכם על השכם ושלמו את כל הסכום. חודש עם הוצאות בלתי צפויות? לשמחתכם תוכלו לבחור שלא לחנוק את התזרים, אלא לשלם חלק מסכום החיוב כרצונכם ולדחות את היתרה לחודשים הבאים. 
איך שלא יהיה, תזכרו שבכל נקודת זמן תוכלו לבצע פירעון חלקי או מלא של הסכום שנשאר לכם לתשלום.

למי מיועדת התכנית:
אנשים שלוקחים בחשבון שהדרך שבחרו כוללת לא מעט עליות ומורדות, אבל מצד שני אוהבים להיות בשליטה על ההוצאות שלהם, נמצאים תמיד עם האצבע על הדופק ויודעים לנטרל את רעשי הרקע ולסמוך על עצמם ב-100%.

CalChoice 

פריסת חיוב: משרתים אתכם באופן בלתי צפוי

יש רק שני דברים בעולם שתמיד מגיעים אלינו בזמן הכי לא מתאים: שירות מילואים והוצאות בלתי צפויות. כולנו מכירים את זה: הרכב שנקלע לתאונה, הלפטופ ששבק חיים באמצע תקופת מבחנים, הכלב החמוד שלכם שנאלצתם להבהיל לטיפול דחוף אצל הוטרינר ומה לא.. אז נכון, אין לנו אף כלי להמליץ לכם איך להתמודד עם שירות מילואים, אבל הוצאות בלתי צפויות? כאלללל😊
תכנית פריסת חיוב מחכה לכם גם היא באתר, בשירות הלקוחות ובאפליקציה.
ככה זה עובד: בכל נקודת זמן אפשר להגיש בקשה בלחיצת כפתור ולפרוס מיד את החיוב עד 36 תשלומים. הכרטיס שלכם הונפק ישירות על ידי כאל? תוכלו ליהנות מעד 60 תשלומים. לא הספקתם לפנות אלינו והחיוב החודשי כבר ירד? אל דאגה. תמיד תוכלו לפנות אלינו ולבקש לפרוס את החיוב בדיעבד, והסכום יוחזר במלואו לחשבונכם

למי מיועדת התכנית:
לכל מי שנקלע להוצאה בלתי צפויה וצריך אוויר לנשימה. וכן - זה כולל גם מילואימניקים גאים שתמיד תהיה לנו עבורם פינה חמה בלב

קרדיט חו"ל: לעשות חיים היום, לשלם במרוכז בסוף

הנה סיטואציה מוכרת: התחלתם לתכנן במרץ את הטיול הקרוב לחו"ל. סגרתם טיסה, הזמנתם מלון ואפילו התחלתם לחרוש את יוטיוב ולבחור בקפידה את הלוקיישנים שיתאימו לפיד האינסטגרם
לכם כמו כפפה ליד. השלב האחרון לפני הטיסה המיוחלת הוא התארגנות על תקציב לנסיעה. רבים מאיתנו מסתפקים בכרטיס האשראי הבינלאומי. אנחנו כמובן בעד, אך חשוב לזכור שעסקאות המתבצעות בחו"ל מחויבות במקום באופן מיידי.
תכנית קרדיט חו"ל מאפשרת לחלק לתשלומים את עסקאות האשראי וכל משיכת המזומנים שלכם בעת השהות בחו"ל. כך תוכלו לנסוע בראש שקט מבלי לדמיין את יתרת העו"ש צונחת בכל פעם שתסיימו עוד ביקור בביסטרו שזכה לדירוג גבוה.
רוצים להצטרף? פשוט התקשרו לשירות הלקוחות שלנו, או לבנק, ובחרו לכמה תשלומים תרצו לחלק את החיוב.

למי מיועדת התכנית:
לכל אלו מכם שמודעים להוצאות שלהם, מקפידים על איזון פיננסי ולא פחות חשוב - על איזון נכון שבין ביזנס לפלז'ר

קרדיט חו"ל

רוצים גם ליהנות ממסלול חיוב אשראי מותאם אישית? היכנסו לאתר כאל, בחרו את המסלול המתאים לכם ביותר ותתחילו ליהנות

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.


פורסם ע"י עומר גלעדי ב-12 יולי 2019


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.