מוזיאונים מומלצים לפעילות עם הילדים

בחנות החוויות של כאל תוכלו למצוא מספר מוזיאונים מומלצים בהטבות מיוחדות למחזיקי כרטיס כאל! להלן רשימה של כמה אפשרויות אידאליות לפעילות עם הילדים

אחת המשימות שלנו בתור הורים, מעבר לדאגה לרווחתם ושמחתם של הקטנים שלנו, היא לחשוב כיצד אנו מפתחים ומעשירים אותם בצורה הטובה ביותר. בעידן בו המסכים שולטים, יציאה מעשירה מחוץ לבית החושפת אותם לידע וחוויות חדשות משולה לזהב עבורנו. אחת האטרקציות המומלצות, המשרתת בדיוק את המטרה הזו, היא יציאה למוזיאונים. החוויה במוזיאון, במיוחד כאשר היא במתכונת בילוי משפחתי, הופכת למהנה, חווייתית ומלמדת מאד! אז לאילו מוזיאונים כדאי ללכת? בחנות החוויות של כאל תוכלו למצוא מספר מוזיאונים מומלצים לפעילות עם ילדים בהטבות מיוחדות למחזיקי כרטיס כאל!

לאיזה מוזיאון כדאי ללכת עם ילדים? 

אז כבר הבנתם שיציאה למוזיאון יכולה לעשות לילדים שלכם (וגם לכם) רק טוב, ועכשיו הגיע הזמן לבחור את המוזיאון המתאים לבילוי המהנה הבא שלכם. הנה רשימה של כמה אפשרויות אידאליות למשפחה שלכם.

מוזיאון הילדים בחולון

מוזיאון הילדים בחולון הוא מוזיאון שכולו חוויה לילדים, אך גם למבוגרים. התערוכות בו משתנות מעונה לעונה, והייחוד שלהן הוא שרבות מהן מציעות חוויה אינטראקטיבית. כך, תוכלו לסייר בתערוכת הביטלס וללמד את הילדים שלכם על המוזיקה המיוחדת, להתרגש מפעילות "דיאלוג בחשיכה", המכניסה אותנו לעולמם של העיוורים ולקויי הראייה, או לקחת את הקטנטנים למסע ב-"טיול עם ינשול", חצי ינשוף, חצי חתול שלוקח אותם ליער הקסום.

מוזיאון חיפה לאומנות 

אם הקטנים שלכם עוד לא ממש נחשפו לאומנות, מוזיאון חיפה לאומנות הוא בהחלט הצעד הראשון בכיוון הנכון. המוזיאון מתמקד בעיקר באומנות עכשווית ועדכנית, בין אם ישראלית או מחו"ל, וכולל גם את המרכז למדיה חדשה, שם יוכלו הילדים ליהנות גם מאומנות במדיומים שונים דיגיטליים.  בחנות החוויות של כאל תוכלו למצוא הטבה לכל מוזיאוני חיפה. במסגרת ההטבה נכללים כלל המוזיאונים העירוניים הפרושים ברחבי חיפה וביניהם: המוזיאון הימי הלאומי, בו יוכלו הקטנים ללמוד על הסיפור הימי של חיפה ועל תולדות הספנות בים התיכון, וגם מוזיאון טיקוטין לאומנות יפנית – מוזיאון מרהיב המוקדש כולו לתרבות היפנית, ומציג חפצי אומנות, חרבות עתיקות, ספרים, הדפסים וציורים השייכים כולם לתרבות המזרח הקסומה.

בית התפוצות – מוזיאון העם היהודי

מוזיאון בית התפוצות מציג 4 תערוכות מעניינות ואינטראקטיביות: תערוכת קבע לילדים שנקראת בשם: "גיבורים – פורצי הדרך של העם היהודי" שמספרת על הגיבורים היהודיים לאורך התקופות, תערוכה בשם: "ויהי צחוק – הומור יהודי מסביב לעולם" – שכוללת בין היתר: צילומים, מופעי סטאנדאפ וסרטים, תערוכה שנקראת: "הללו-יה! כינוס, תפילה, לימוד–בית הכנסת אז והיום" שמציגה בין היתר דגמים של בתי כנסת, סרטים ומוסיקה ותערוכה נוספת ששמה: "לוכד ההיסטוריה: שים (דיוויד סימור)" שמציגה את יצירותיו של הצלם הגדול.

מדעטק

מוזיאון המדעטק בחיפה מציג את תערוכת MAP IT - תערוכה שהגיעה אלינו מאוסטרליה ולוקחת את המבקרים לפעילויות מהנות מסביב לעולם. במהלך הפעילויות ניתן ללמוד על תופעות מדעיות ולהתנסות במשחקים שונים, כמו למשל: לנווט בעזרת מפות כוכבים ולוויינים ולהימלט מבניין שנפגע.

חנות החוויות של כאל מציעה לכם מבחר אטרקציות לילדים שיעוררו את סקרנותם ויעשירו את הידע שלהם וכל זאת במחירים אטרקטיביים במיוחד.


פורסם ע"י ב-24 ספטמבר 2019


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.