שחזור קוד סודי בקניות בחו"ל

רובינו נהנים מאוד לצאת למסעות שופינג בחו"ל, להעביר את כרטיס האשראי ולצאת עם השלל הגדול והמשמח. יחד עם זאת, אחד הפחדים הגדולים של רוב האנשים שמשתמשים בכרטיס אשראי הוא החשש מהונאות

כדי להפחית את הסיכון לכך נקבע תקן בינלאומי EMV, לפיו יש להקיש קוד סודי (PIN CODE) כאשר משתמשים בכרטיס האשראי. לאחר הקשת הקוד (אותו קוד באמצעותו אנו מושכים כסף מהכספומט), קורא מסוף התשלום את השבב האלקטרוני שנמצא על הכרטיס. ולא, זו אינה זכות ששמורה רק לחו"ל. כיום, נדרשים הקונים להקיש את הקוד הסודי גם בחנויות בארץ שאימצו את תקן EMV.

תקן EMV מוביל לצניחה משמעותית בכמות ההונאות בכרטיסי האשראי

מכיוון שלא ניתן לבצע רכישות בלי לדעת מהו הקוד של כרטיס האשראי, לא יכולים אלה המשתמשים בכרטיס למטרות הונאה לבצע את זממם והתוצאות מראות כי כמות ההונאות באירופה אכן צנחה ביותר מ-80% מאז השימוש בטכנולוגיה החדשה. אמנם יישום התקן נדחה לא מעט פעמים בארץ, אך בחודשים האחרונים חל שינוי וישנן לא מעט חנויות שכבר אימצו את התקן.

שחזור קוד סודי בקניות בחו"ל

שימוש בכרטיס אשראי בחו"ל למטרת הקניות שלנו מקנה לנו נוחות ובטחון מפני מעשי שוד וגניבה, אבל מה קורה אם שוכחים את הקוד הסודי? דמיינו סיטואציה בה אתם מתכננים לצאת ליום שופינג בחו"ל או עומדים מול הקופה ולפתע אתם לא מצליחים להיזכר בקוד הסודי שלכם. התור מאחוריכם מתארך, ואתם רואים איך הקניות בהן חשקתם מתרחקות מכם... הבשורות המשמחות הן שניתן לבצע שחזור קוד סודי בקניות בחו"ל בקלות.

שחזור קוד סודי מתבצע באתר ובאפליקציית כאל, מכל מקום בעולם, כאשר הן האתר והן האפליקציה מאובטחים. בנוסף ניתן לבצע שחזור קוד סודי כרטיסי אשראי על ידי שליחת המילה "קוד" למספר הטלפון: 055-7003663, לאחר מכן, מקבלים המשתמשים קישור למספר הנייד המעודכן בכאל לשחזור הקוד ויכולים להמשיך בקניה.

יתרונות של שימוש בכרטיס אשראי בחו"ל

ניתן להבין ששימוש בכרטיס אשראי בחו"ל מציע מגוון יתרונות – תקן EMV משפר את רמת האבטחה בצורה משמעותית ויכול למנוע הונאות במקרה של אובדן הכרטיס. כמו כן, במקרה של אובדן או גניבה ניתן לבטל את הכרטיס. יתרון נוסף של שימוש בכרטיס אשראי בחו"ל הוא שכאל מאפשרת פריסה ל-3 תשלומים בחו"ל.

שימוש בכרטיס אשראי בחו"ל ובארץ מאפשר לנו ליהנות מחוויית קניות בטוחה  יותר מאשר בעבר כאשר במקרה ששכחנו את הקוד הסודי לשימוש בכרטיס, ניתן לשחזר אותו במהירות ובקלות, במגוון דרכים שונות!  

 


פורסם ע"י כאל ב-15 אוקטובר 2019


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.