אשראי חוץ בנקאי הוא הלוואה שבה הגורם המלווה הוא גוף חיצוני כמו חברות האשראי. בכתבה זאת תוכלו ללמוד על היתרונות ואופן חישוב הריבית של אשראי חוץ בנקאי.

אשראי חוץ בנקאי

אשראי הוא הלוואה שיכולה להינתן לבעלי עסקים וללקוחות פרטיים, לצורך שמירה על פעילות סדירה ומתן אפשרות להתנהלות גם מעבר לתקציב הקיים.

אשראי חוץ בנקאי, מה זה?

אשראי חוץ בנקאי הוא הלוואה שבה הגורם המלווה הוא גוף חיצוני כמו חברות האשראי, בתי השקעות או חברות ביטוח. במציאות של היום, המאופיינת באתגרים מיוחדים, מהווה האשראי החוץ בנקאי פתרון נוח עבור לקוחות רבים.

פתרונות אשראי חוץ בנקאי מציעים בדרך כלל גמישות בפריסת ההחזרים החודשיים ובגובה הריבית מבלי לפגוע במסגרת האשראי הבנקאית ולכן מתאימים למגוון רחב של פונים.  

בשנים האחרונות אכן ניכרת עלייה בכמות הפונים לפתרונות חוץ בנקאיים, כמו גם צמיחה בשוק האשראי החוץ בנקאי. אותה צמיחה היא תוצר של הצורך במתן מענה לצורכי הלקוחות, לצד שינויים שהנהיג משרד האוצר – ונועדו ליישר קו בנוגע לחלק מהמאפיינים שהבדילו בעבר בין הבנקים לבין הגופים החוץ בנקאיים.

אילו יתרונות נוספים מקנה אשראי חוץ בנקאי?

מדובר בפתרון מתקדם, זמין ומהיר, שמאפשר ללקוחות לקבל מענה מותאם לבעיה שניצבת בפניהם באופן היעיל ביותר. בזכות היכולת לקחת הלוואה על ידי מוסד חוץ בנקאי, יכולים הלקוחות להגדיל את מקורות האשראי העומדים בפניהם, ועל ידי כך לקבל כסף בתנאים טובים יותר ברמת מגוון המוצרים והשירות. בשל העובדה שהפתרון החוץ בנקאי לרוב אינו מבוסס על בטחונות בנקאיים, הוא מאפשר ללקוח לקבל אשראי מעבר למסגרת הקיימת בבנק. כך שאותו לקוח יכול להגדיל את סכום הכסף הזמין עבורו, ולהיעזר בו לצורך שמירה על פעילות שוטפת.

אשראי חוץ בנקאי – למי זה מתאים?

סל היתרונות שמגיע כחלק מהאשראי החוץ בנקאי, הופך אותו למוקד עניין בקרב לקוחות שונים. החל ממקימי עסקים חדשים שנדרשים להלוואה, דרך בעלי עסקים קיימים שמעוניינים בהלוואה בתנאים גמישים ונוחים ועד לשכירים שמנסים להתמודד עם אתגרי התקופה על הצד הטוב ביותר.

מהן הדרישות לקבלת אשראי חוץ בנקאי?

קבלת אשראי חוץ בנקאי אינה מחייבת החתמת ערבים או המתנת זמן ממושך לאישור ההלוואה, ואילו יתר הדרישות משתנות בין גורם לגורם. פונים אל חברת כאל, יכולים לבחון את זכאותם לקבלת אשראי חוץ בנקאי באופן מקוון ובהליך מהיר. מתוקף היותה תאגיד עזר בנקאי, כאל מציעה ללקוחות כל הבנקים הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה. במקרה של הלוואה על גבי מסגרת אשראי קיימת, הסכום יועבר בדרך כלל עד 72 שעות. עבור לקוחות חדשים, פרק הזמן הממוצע לקבלת הכסף עומד על 5 ימי עסקים.

כיצד מחושבת הריבית בקבלת אשראי חוץ בנקאי?

הריבית משתנה בין גורם לגורם, ונקבעת לרוב על פי נתוניו האישיים של הלקוח. מאחר שהריביות הן קבועות, הלקוח יודע כבר ברגע קבלת ההלוואה מה יהיה הסכום הכולל שיצטרך להחזיר.

אשראי חוץ בנקאי מסייע ללווים להתמודד עם אתגרי התקופה, לקבל את הכסף במהירות וליהנות ממרווח נשימה ותנאי החזר גמישים. אם גם אתם מעוניינים לקבל הלוואה בתנאים שמתאימים לכם, ייתכן שתרצו לבחון את הנושא ואת התאמתו לצרכים שלכם.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.