קונים באינטרנט ובחו"ל ומקבלים החזרים

איך אפשר לחסוך כשקונים בחו"ל או באתרי אינטרנט בינלאומיים? משלמים עם כרטיס CalFixnet ומקבלים החזר על הקניות

Cal מציגה את כרטיס האשראי CalFixnet, המעניק החזר גם על הקניות במט"ח באתרי אינטרנט בינלאומיים ובחו"ל, וגם על הקניות במגוון רשתות בארץ.    

איך זה עובד?

על רכישות במט''ח באתרים בינלאומיים באינטרנט ובבתי עסק בחו''ל יינתן החזר של 5%, ועל קניות בארץ ברשתות נבחרות, יינתן החזר של עד 10% .

לקוח שישלם בכרטיס ה- CalFixnet בחו"ל ובאינטרנט במט"ח יקבל בחזרה עד כ-1,000 ש"ח בשנה (עד 80 ש"ח בחודש), בהתאם לכמות העסקאות שעשה. ההחזר יינתן אחת לרבעון באמצעות שובר שניתן לממש במגוון רשתות, ובהן  גולף, באג, סקאל, ורדינון ועוד. השובר יצורף לדף הפירוט החודשי שמגיע בדואר. 

קונים יותר, משלמים פחות

כשהושק כרטיס CalFixnet, בדקה חברת Cal את הרגלי הקניות של ישראליים באינטרנט ואתרים בינלאומיים ומצאה כי הצרכן הישראלי מעלה באופן עקבי את רכישותיו באתרי האינטרנט הבינלאומיים. הנתון המפתיע הוא שדווקא סכום הקנייה הממוצע יורד בהדרגה משנת 2011 - שבה סכום קנייה הממוצע עמד על 241 ש"ח, למרות שכמות העסקאות המבוצעות גדלה. הדבר נובע בעיקר מהעובדה שהצרכן הישראלי המקוון קונה בשנים האחרונות יותר מוצרים שמחירם זול יותר, וכך מוריד את ממוצע מחיר הקנייה.

ומה הישראלים הכי אוהבים לקנות?
בניגוד למה שנהוג לחשוב, ענף האופנה ממוקם במקום הרביעי ברשימה. במקום הראשון נמצא ענף התיירות, ואחריו ממוקמים ענף הפנאי והבילוי וענף הציוד והמשרד. את הרשימה סוגרים ענפי האירוח והמזון (בין השאר כי לא נהוג להזמין מזון באתרים שאינם ישראליים).

הזמנת כרטיס אשראי CalFixnet >


פורסם ע"י מיטל גרמן ב-02 יולי 2018


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.