איזה עסק עצמאי הכי כדאי לפתוח?

חולמים על עסק עצמאי אך מתלבטים לאיזה ענף כדאי להיכנס? קבלו את ששת התחומים שהכי משתלם כלכלית לעסוק בהם באופן עצמאי

אם עסק עצמאי הוא החלום שלכם ואתם מתלבטים לאיזה ענף כדאי להיכנס, הרשו לנו לעזור לכם לבחור. ליתר דיוק - הרשו לחברת הייעוץ הבינלאומית Capgemini להציג בפניכם את שש התעשיות שעומדות לייצר מספר מרשים של מיליונרים בעשר השנים הקרובות.

כדי להרכיב את הדוח שלה, שאלה חברת הייעוץ קבוצה מרשימה של מומחים אילו מגזרים ייצרו הכי הרבה אנשים עשירים - כלומר, אנשים ששווים יותר ממיליון דולר - וריכזה את כל הנתונים הללו לרשימה שמדרגת את כל התעשיות. הנתונים פורסמו באתר Business Insider הבריטי. מוכנים? הנה זה בא.

במקום השישי: תקשורת

במשך כמה שנים טובות היה קארלוס סלים (Carlos Slim), מנכ"ל חברת התקשורת המקסיקנית Telmex, האדם העשיר ביותר בעולם. זאת הוכחה לכך שיש הרבה מאוד כסף בתקשורת ו-20.2% מהמומחים טוענים שהענף הזה יהפוך אנשים רבים לעשירים מאוד בעשור הקרוב.

במקום החמישי: נדל"ן ובנייה

טוב, זה לא סוד גדול שהאוכלוסייה ההולכת וגדלה בכל העולם זקוקה ליותר ויותר בתים ודירות לגור בהם. כדי לסבר את האוזן, לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, תגיע אוכלוסיית ישראל ל-11.4 מיליון נפשות בשנת 2035. או, במילים אחרות, המון אנשים. לכן, אם גם אתם רוצים לנצל את ההזדמנות הזאת, כדאי שתדעו ש-20.2% מהמומחים ממליצים להיכנס לענף הבנייה והנדל"ן.

במקום הרביעי: ייצור

ענף הייצור אולי חטף מכה כשסין, מדינת הייצור המובילה בעולם, נכנסה להאטה כלכלית במהלך 2016, אבל אנשים תמיד יזדקקו לחפצים כאלה ואחרים, והמשמעות היא שמישהו גם יצטרך לייצר אותם. מבין שלל המומחים, 22.3% בחרו בתחום הזה כאחד המובילים בייצור המיליונרים העתידיים. זקוקים להוכחה לכך שזהו תחום חזק? לסין לא נדרש זמן רב להתאושש ומעצמת הייצור כבר חזרה לעצמה - בגדול.

במקום השלישי: בריאות

ענף התרופות יהיה אחד המרוויחים הגדולים ביותר, כי ככל הנראה לעולם לא יגיע היום שבו אנשים לא ירצו להיות בריאים. לכן, למרות שעלויות המחקר והפיתוח גבוהות בצורה יוצאת דופן, 30.1% מהמומחים סבורים שתעשייה זו תהיה אחת הרווחיות ביותר.

במקום השני: טכנולוגיה

לא מדובר רק על החברות הרגילות כמו גוגל ופייסבוק, אלא גם על טכנולוגיה שמשפרת תחומים שונים בחיינו, כמו זו של Airbnb או של Waze. בזכות הצלחות מסחררות שכאלה, 30.9% מהמומחים סבורים שזהו אחד הענפים שימשיכו להיות הרווחיים ביותר גם בשנים הקרובות. מאחר שישראל היא אחת היצרניות המובילות של טכנולוגיות מהסוג הזה, זה פשוט מתבקש שרבים מאתנו ימשיכו להיכנס לתחום ולהצליח בגדול.

ובמקום הראשון: שירותים פיננסיים

לא בכדי בנקאים ברמות הגבוהות הם בדרך כלל גם מאוד עשירים, ו-35.7% מהמומחים חוזים שהתחום הפיננסי הוא בין שלושת הענפים שייצרו הכי הרבה מיליונרים בעשור הקרוב. אז אם יש לכם ראש לזה ואתם מוכנים לעבוד קשה, אולי גם אתם תצליחו לעלות הגל הפיננסי ולרכוב עליו עד למיליון הראשון שלכם.

כבר יש לכם רעיון עסקי ונשאר רק לגייס את הסכום ההתחלתי כדי לצאת לדרך? יש לנו פתרון מושלם עבורכם: הלוואה עסקית חוץ בנקאית, עם מדיניות ההחזרים הגמישה, יכולה לתת לכם את הדחיפה קדימה.


פורסם ע"י מיטל גרמן ב-15 אוגוסט 2018


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.
אי־עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.