איך להגדיל את פעילות העסק שלכם?

פתיחת סניף נוסף, גיוס עובדים חדשים והפיכת העסק לרווחי יותר, הן מטרות שמשותפות לרוב בעלי העסקים. הטיפים הבאים יעזרו לכם לגשר בין הרצוי למצוי, עם רעיונות שתוכלו ליישם כבר בשנה הקרובה.

כל בעל עסק שתפגשו לאורך חייכם, יוכל לספר לכם על שני רגעי מפתח ששינו את חייו – הרגע בו יצא לדרך עצמאית ופתח עסק משלו, והרגע בו החליט להגדיל את פעילות העסק הקיים. בחלק לא קטן מהמקרים, הרגע השני היה משמעותי אפילו יותר מזה שקדם לו. כדי להרחיב את פעילות העסק ולהגשים חלומות חדשים, יש להפוך אותו לרווחי יותר ולהגדיל את תזרים המזומנים. וכמו שאתם ודאי יודעים בעצמכם, לא מדובר במטרה פשוטה ליישום.

האם זה אומר שיהיה עליכם לוותר על צמיחה לאורך הדרך? לא בהכרח. עם כמה טיפים יעילים, תוכנית מוסדרת והשקעה במקומות נכונים, תוכלו לקדם את העסק שלכם אל המטרה כבר ב-2022. אלה כמה דרכים שיעזרו לכם לעשות זאת:

CalFix Back

1. תיעדוף מכירות

ברוב העסקים שמציעים מגוון מוצרים למכירה, ישנם מספר מוצרים רווחיים ש"מככבים" בראש הרשימה. אם אתם רוצים להגדיל רווחים באופן נקודתי, ייתכן שתרצו לשנות את תמהיל המכירות ולהתמקד בקידום המוצרים הרווחיים ביותר למשך תקופה מסוימת.

2. הגדלת היצע השירותים של העסק

אפשרות מנוגדת אך כזו שיכולה להתאים לעסקים שמציעים שירות, היא להגדיל את סל השירותים במסגרת הזמן שעומד לרשותם. תצטרכו כמובן לתכנן היטב את השירותים שתוסיפו, כדי להימנע מפגיעה בשירותים הקיימים.

3. יצירת תכנית כלכלית

תכנית כלכלית צריכה לכלול הגדרה ברורה של המטרות העתידיות שלכם, לצד מיפוי מפורט של מצב העסק כיום. מדובר בכלי משמעותי שיעזור לכם להבין טוב יותר את הפערים הקיימים, לבחון את המצב הכלכלי העדכני ולקבוע מהן אפשרויות המימון שרלוונטיות עבורכם. החל מהגדלת המסגרת ועד למחשבה על הלוואה לעסק.

4. הלוואות לעסקים ופתרונות חוץ בנקאיים

הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים מאפשרות להם להגשים מטרות הקשורות להתרחבות, ולכן מהוות אפיק שרבים מהם פונים אליו. אם גם אתם חושבים על הלוואה, חשוב שתכירו את כלל הפתרונות הרלוונטיים עבורכם. חברות האשראי הפכו לאחד מהגורמים המרכזיים בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות, בשל שילוב בין התהליך המהיר, טווח הסכומים הרחב ופריסת התשלומים הנוחה. כאל מציעה הלוואה לעסק לכל מטרה באישור מיידי. כך שאם אתם מעוניינים להרחיב את העסק וזקוקים להלוואה לצורך עבודות שיפוץ, הגדלת מלאים וכדומה – בכאל ישמחו לעמוד לשירותכם.

5. תמחור מחודש

עסקים מספקים ללקוחותיהם מוצר ייחודי, חוויית שירות וערך מוסף. בהתחשב בניסיון שכל עסק צובר עם הזמן, איכות השירות או המוצר שהוא מספק צפויה להשתפר לאורך הדרך. תמחור הוא נגזרת של אותה האיכות, כך שאם חלף זמן מאז שהקדשתם מחשבה לעניין התמחור – ייתכן שכדאי לעשות זאת. חשוב כמובן לקחת בחשבון משתנים נוספים כמו עלויות חומרי הגלם וההתקשרות מול הספקים, כמו גם מחירים שמציעים מתחרים בשוק.

6. שינויים בהוצאות העסק

האם ייתכן שתוכלו להתייעל בכל הקשור לחלק מההוצאות שלכם? החל מנושא השיווק, דרך עלויות הציוד ועד לספקים מולם אתם עובדים. ייתכן כמובן שהתועלת מספק מסוים הופכת את המחיר שלו למשתלם עבורכם, ולכן חשוב שלא לבצע קיצוץ רוחבי אלא לבחון כל משתנה בהתאם לצורך.

CalFix Back

7. מיקור חוץ

בעלי עסקים רבים מנסים לעשות בעצמם כמה שיותר משימות, ועל ידי כך מבזבזים חלק מהיום על מטלות שהם לא נהנים מהן, ושבעיקר גוזלות מהם זמן. אם אתם מסיימים את היום מותשים, ייתכן שמיקור חוץ של חלק מהמטלות יכול לעזור. בין אם מדובר בשירותי משרד או בפרסום קמפיינים בפייסבוק. נוסף לפינוי היומן לאירועים אחרים, פנייה לאנשי מקצוע תאפשר לכם גם להגיע לתוצאות טובות יותר בנושאים שאינכם חזקים בהם.

הגדלת הפעילות העסקית מצריכה היערכות, תכנון וחשיבה. עם זאת, בזכות שילוב בין הפתרונות שהזכרנו ומציאת הפתרון המתאים לכם – החל מתוכנית כלכלית מסודרת ועד הלוואות לעסקים, תוכלו להביא גם את העסק שלכם אל היעד שחלמתם עליו.

*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.


פורסם ע"י כאל ב-06 פברואר 2022


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.