הלוואה ללימודים זה כאל

הלוואות לסטודנטים זה כאל – בכאל תוכלו לקבל הלוואה ללימודים בארץ או בחו"ל בפריסה עד- 84 תשלומים וכל זאת באישור מיידי וללא צורך בערבים.

אז החלטת להרחיב את אופקיך וללמוד באוניברסיטה, או שפשוט הבנת שצריך תואר כדי לעסוק בתחום שתמיד חלמת עליו. לחלקנו השלב הזה של הלימודים מגיע יותר מפעם אחת בחיים. אם אנחנו אחרי הטיול הגדול ונרשמים לתואר ראשון, אולי אנחנו בכלל ההורים של הסטודנטים לעתיד, יכול להיות שאנחנו כבר "גדולים" עם עבודה ומשפחה וצריכים עכשיו תואר רלוונטי או לימודי תעודה שיתנו לנו "בוסט" לקריירה. לא משנה מה הסיבה אתם יכולים לקחת הלוואה ללימודים של כאל.

הלוואה ללימודים עד ₪200,000 ועד 84 תשלומים

אפשר לקחת הלוואה למגוון מטרות ללימודים:

  • השלמת בגרויות
  • קורס פסיכומטרי
  • תעודה מקצועית
  • לימודי משחק
  • תואר ראשון / שני / שלישי / דוקטורט / פוסט דוקטורט
  • לימודים בחו"ל


אצלנו בכאל אפשר לקחת הלוואות לסטודנטים בדיוק לצרכים שלכם ובסכום שאתם צריכים. ניתן לקבל הלוואה של עד ₪200,000 בפריסה של עד- 84 תשלומים חודשיים בלי ערבים, טפסים ומסמכים ארוכים. אפשר להגיש בקשה להלוואה באתר, במענה הטלפוני או אצל נציג ותוך 3 ימי עסקים הכסף אצלכם בחשבון.

שאלות ותשובות

איזה מסמכים עלי להביא על מנת לקבל הלוואה ללימודים?

הלוואות לסטודנטים בכאל ניתנות ללא דרישה של מסמך כלשהו. כך שאין צורך בטופס הרשמה, ויזת לימודים או שאלון התאמה. ההלוואה ללימודים היא ללא טפסים ובירוקרטיה.

באיזה סכום אפשר לקחת הלוואות ללימודים?

סכום ההלוואות לסטודנטים מתחיל ב-₪1,000 עד ₪200,000.

איך קובעים מה סכום ההחזר החודשי של ההלוואה?

אתם קובעים הכל. בהלוואה ללימודים בחו"ל או בארץ אתם קובעים את סכום ההלוואה הכולל, את מספר התשלומים וגם את גובה התשלום החודשי. חשוב לדעת מראש כמה אתם מעוניינים להחזיר כל חודש ולראות שאתם אכן יכולים לעמוד בזה למשך תקופת ההלוואה.

הלוואות לסטודנטים

הלוואות קטנות או גדולות ללקוחות כאל, ללימודים בארץ או בחו"ל.
אפשר לקחת הלוואה חוץ בנקאית ללימודים שהיא חלק ממסגרת האשראי של הכרטיס, או הלוואה במסגרת אשראי נוספת לכרטיס.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.