זקוקים להלוואה לסגירת המינוס? בכאל ניתן לקבל עד ₪200,000 הלוואה לכיסוי המינוס באישור מיידי ובפריסה של עד 84 תשלומים ללא צורך בערבים או מילוי טפסים.

כולנו מכירים את זה, הרגע הזה בחודש שהשורות בבנק מתחילות להיצבע באדום. הישראלים רגילים, לפחות בחלק מהחודש, לחיות במינוס. אז מה זה בעצם המינוס / אוברדראפט הזה?

  • מינוס או אוברדראפט הוא הלוואה לכל דבר, רק בתנאים פחות טובים
  • בדרך כלל כשאנחנו מעוניינים בהלוואה אנחנו יוזמים פנייה לבנק, אבל במקרה של מינוס, ההלוואה נלקחת באופן אוטומטי בלי שאנחנו מבקשים זאת במפורש, ולכן אין תהליך של קריאת התנאים, בחינת האפשרויות או הבנת העלויות השונות.
  • הלוואת "המינוס" ניתנת ללא בטחונות, ולכן הבנקים מעניקים אותה בעלויות גבוהות מהלוואה רגילה.
  • במקרים רבים נוצר מצב שרק חלק מהחודש החשבון יהיה במינוס, גם על ימים הבודדים האלה הריביות עלולות יותר גבוהות ולא משתלמות.

מדוע לקיחת הלוואה עדיפה על המינוס?

  • הלוואה שלקחנו מבחירה מאפשרת לנו לעבור על כל העלויות והתנאים ולבחור את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכים שלנו. גם מבחינת גובה ההלוואה וההחזר החודשי וגם מבחינת משך הזמן ומספר התשלומים להחזר.
  • ברוב המקרים הריבית על ההלוואה תהיה נמוכה באופן משמעותי מאשר הריביות שהבנקים גובים במקרה של מינוס בחשבון.
  • באופן טבעי אנחנו יודעים מתי הלוואה מתחילה ומתי היא מסתיימת מה שיכול להביא להתנהלות כלכלית אחראית ונכונה יותר.
  • תכנית כלכלית מסודרת כמו הלוואה יכולה להוות סוג של תכנית הבראה להתנהלות הפיננסית, ככה שלא "נתרגל" לחיות במינוס ופשוט נשלים עם זה.

המטרה הסופית, בלקיחת הלוואה לסגירת המינוס, היא לא לחזור למצב של משיכת יתר בעתיד. הלוואה במקרה זה מהווה תוכנית כלכלית מסודרת מצד אחד ומצד שני חוסכת בעלויות.

להלוואה לסגירת המינוס

שאלות ותשובות

האם הלוואה לכיסוי המינוס כלולה במסגרת הכרטיס או בנוסף למסגרת?

אפשר לקחת הלוואה חוץ בנקאית לסגירת המינוס שהיא חלק ממסגרת האשראי של הכרטיס, או הלוואה במסגרת אשראי נוספת לכרטיס.

לכמה תשלומים אפשר לפרוס את ההלוואה?

זאת אולי השאלה הכי חשובה בלקיחת הלוואה לסגירת המינוס. ראשית עליכם להבין מה סכום ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו בלי בעיה, ולאחר מכן תוכלו להבין כמה תשלומים אתם צריכים לקחת. ניתן לפרוס את ההחזרים בין 3 ל-84 תשלומים.

מה הסכום המקסימלי שניתן לקחת הלוואה לסגירת המינוס?

סכום ההלוואה המקסימלי לכיסוי המינוס הוא ₪200,000 כאשר הסכום המינימלי עומד על ₪1000.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.

אולי יעניין אותך גם?