הלוואות לחופשה באישור מיידי

הלוואה לחופשה באישור מיידי - בכאל תוכלו לקבל הלוואה לחופשה בארץ או בחו"ל בפריסה של עד 84 תשלומים וכל זאת באישור מיידי וללא צורך בערבים.

לפעמים פשוט צריך לצאת לחופשה. העומס בעבודה, הטיפול בילדים, הכביסות, הכלים, הטסט לרכב ומה לא? לא משנה מה אופי החופשה, אם היא משפחתית או רומנטית, אורבנית או בטן גב, תמיד חשוב שנתכנן את החופשה גם מהבחינה הכספית.

כדי לצאת לחופשת החלומות שלך, לא חייבים לשבור חיסכון אפשר פשוט לקחת הלוואה מיידית מכאל בתנאים שנוחים לך.

שאלות ותשובות

איך מתכננים את עלות החופשה?

יש כמה גורמים בסיסיים שמשפיעים על עלות החופשה:

 • מי טס?
  חופשת סולו מתנה לעצמך? נופש זוגי? עם הילדים? תמהיל הנוסעים והכמות מאוד משנה את העלות. ברור שזוג רומנטי יצא לחופשה שונה מזוג חברים.
 • לאן טסים?
  טיסה לבורגס היא זולה והיעד זול, טיסה לטוקיו תהיה יקרה והיעד יקר. חשוב לבדוק ולהבין מה עלות המחיה הבסיסית בכל יעד: לינה + אוכל ליום אחד לאדם.
 • אופי החופשה
  ריזורט אקסקלוסיבי או חופשה בלי שירותים. או בקיצור: "מתכלבים" או מתפנקים?


איך אפשר לחסוך בחופשה?

גם אם לקחת הלוואה לחופשה, עדיין מומלץ להיות מחושבים ולקבוע תקציב ראלי. יש הרבה דרכים שאפשר להוריד עלויות:

 • קביעת תקציב יומי - קבעו מראש תקציב יומי לאוכל ושופינג
 • להזמין מראש - כרטיסי טיסה יהיו יותר זולים בקנייה מראש ולעיתים גם כרטיסים לאטרקציות.
 • השוואות – השוו בין חדר מלון לבין חדר Airbnb, בדקו אם השכרת רכב יותר משתלמת משימוש בתחבורה הציבורית ביעד החופשה שלכם.


הלוואה לחופשה בארץ או בחו"ל זה כאל – עד ₪200,000 עד 84 תשלומים

בכאל אפשר לקחת הלוואה לחופשה בחו"ל בקלות ובמהירות ולקבל את הסכום תוך שלושה ימי עסקים ישירות לחשבון. לא משנה מה היעד, ההלוואה ניתנת בלי ערבים, בלי טופסולוגיה ובלי הצורך ללכת לסניף ולדבר עם בנקאי. אפשר לקחת את ההלוואה לחופשה בדיגיטל או במענה הקולי, ולקבל אישור מיידי.

האם משנה לאן טסים או סוג החופשה?

אפשר לטוס למלדיביים או לבחור מלון באילת, לנו לא משנה היעד או אם אתם אוהבים לאכול במסעדות יוקרה או להשתזף על החוף במקסיקו עד שתקבלו צבע של תות, ההלוואה לחופשה בחו"ל אינה תלויה בפרטי החופשה עצמם.

איך קובעים את גובה ההחזר החודשי?

גובה ההחזר נקבע לפי הסכום הכולל של ההלוואה לחופשה ומספר התשלומים. את מספר התשלומים הכי טוב לבחור אחרי שבדקתם באיזה סכום של החזר חודשי תוכלו לעמוד. הכי כיף לצאת לחופשה כשאתם רגועים ויודעים שלאחר החזרה לארץ תשלום החופשה לא יהיה כבד.

הלוואות לחופשה בחו"ל ובארץ

הלוואות קטנות והלוואות גדולות ללקוחות כאל לחופשה: בחו"ל, בארץ, לירח דבש, חופשה ביעד חלומות וכיו'. עד ₪200,000 ועד 84 תשלומים.

אפשר לקחת הלוואה חוץ בנקאית שהיא חלק ממסגרת האשראי של הכרטיס, או הלוואה במסגרת אשראי נוספת לכרטיס.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.