כרטיס האשראי הפך לשיטת התשלום הנוחה והמועדפת על צרכנים רבים, בשל שילוב בין חוסר התלות במזומן ובין היכולת לנהל מעקב פשוט אחר כל העסקאות המבוצעות ברמה היומיומית. לצורך ביצוע רכישות באמצעות כרטיס אשראי לא רק בישראל אלא גם במהלך טיולים ונסיעות לחו"ל, יש להנפיק כרטיס אשראי בינלאומי. כרטיסי אשראי בינלאומיים תקפים לשימוש גם בישראל וגם ברוב מדינות העולם, ולכן ניתן להשתמש בהם עבור כל רכישה שגרתית בארץ וכמו כן לקחת אותם גם לטיסות לחו"ל במידת הצורך.

מהם היתרונות של כרטיס אשראי בינלאומי?

הנפקת כרטיס אשראי בינלאומי מפשטת את ההתנהלות הכלכלית בחו"ל, מונעת סיכונים מיותרים ומאפשרת לטסים לחסוך זמן יקר. היא מייתרת את הצורך להמיר כסף מזומן טרם הטיסה או לחפש פתרונות המרה במהלך הנסיעה, ומאפשרת לכם להימנע מנשיאת סכומי כסף גדולים בארנק.

כרטיסים בינלאומיים מצליחים להעניק למשתמשים בהם שקט נפשי, בשל הידיעה שלא ימצאו את עצמם ללא כסף בשל תקלה או אובדן מזומן. ומאחר שכל כרטיס אשראי ניתן לביטול בהליך פשוט ומרחוק, מטיילים בחו"ל אינם נדרשים להתמודד עם ההשלכות החמורות ועוגמת הנפש שנלוות לאובדן מזומנים אפילו אם איבדו את כרטיס האשראי שלהם. כל שעליהם לעשות במקרה של אובדן או גניבת כרטיס הוא להתקשר אל מרכז האישורים של כאל. המרכז זמין 24 שעות ביממה, ומאפשר קבלת מענה וסיוע מידי בכל מצב.

בדומה לכרטיסי אשראי מקומיים, גם הכרטיסים הבינלאומיים מספקים מענה מלא ונוח גם עבור מי שמחפש כרטיס אשראי יחיד וגם עבור מי שמעוניין בכרטיס נוסף לאלו שכבר ברשותו. בזכות כל היתרונות האלה, רבים משתמשים בכרטיסי האשראי הבינלאומיים על בסיס קבוע ולא ממתינים לטיסה על מנת להנפיקם.

מסלולים

כרטיסי האשראי מעניקים הנחות והטבות משתלמות שתקפות גם בארץ. לקוחות כאל, למשל, יכולים ליהנות ממגוון הטבות לטסים, בהתאם לכרטיס הבינלאומי שברשותם. FLY CARD כרטיס האשראי שהופך קניות לטיסות, משמש ככרטיס אשראי דיינרס בקניות בארץ וככרטיס אשראי מאסטרקארד בקניות בחו"ל. הכרטיס מאפשר ללקוחות לצבור נקודות הנוסע המתמיד של אל על בכל קנייה בהתאם ליחס הצבירה לפי סוג הכרטיס, ואף ליהנות מכפל צבירה ברכישות בכרטיס ברשתות שופרסל, BE, דור אלון וסונול ולממש את הנקודות ברכישת כרטיסי בונוס, שדרוג מושבי טיסה, הזמנות בתי מלון, רכישת גאדג'טים ומוצרים שונים בחנות FLYSTORE ובעוד מגוון הטבות בתחומי הפנאי.

כרטיסי האשראי הבינלאומיים של כאל

כאל מציעה ללקוחותיה מגוון כרטיסי אשראי בינלאומיים המעניקים החזרים, הטבות או מסלולים מיוחדים:

כרטיסים המעניקים החזר כספי: CalFix Back שמאפשר צבירת החזר כספי על כל קנייה בארץ, בחו"ל ואונליין, אשר ניתן לממש ב-BuyMe; Family 365 ו-Power Card המאפשרים צבירת החזר כספי בכל רשתות המועדון; Diners Extra Home המעניק החזר כספי על הוצאות הבית; CalFix Net שמעניק החזרים על שופינג בארץ ובחו"ל. כרטיסי רשתות: כרטיס אשראי שופרסל המעניק הטבות והנחות קבועות בסניפי שופרסל, Be ובאתרי הרשתות; כאל - H&O שמעניק צבירת נקודות והטבות ברשת H&O; כרטיס אשראי "יש" שמעניק הטבות ומבצעים על מוצרי "יש".

כרטיסים המעניקים הטבות ייעודיות לטסים: FLY CARD המאפשר צבירות נקודות מואצת ומימוש שלהן לטיסות, בתי מלון, השכרת רכב ועוד; Miles & More שהופך את הקניות למיילים לטיסה. כרטיסים של מועדוני לקוחות: הייטקזון, שמעניק לעובדים בחברות המשויכות למועדון עמלה מועדפת ברכישות בחו"ל, דחיית חיובי חו"ל, הטבות טיסה ומגוון הטבות חודשיות.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.
תנאי והטבות כל כרטיס בכפוף למפורט באתר כאל/בתקנון המועדון.