בלאק פריידי 2019

חובבי הקניות ברחבי העולם מחכים מדי שנה לתאריך אחד מיוחל בחודש נובמבר בו נפתחים שערי החנויות וכל המוצרים אותם חמדו במהלך השנה מוצעים להם בהנחות מיוחדות, לפעמים בלתי נתפסות. אז במה בעצם מדובר ואיך גם אתם תוכלו להרוויח השנה?

מהו הבלאק פריידי?

בלאק פריידי הוא למעשה הגונג המבשר על פתיחת עונת הקניות הרשמית של החורף בארצות הברית, בין חג ההודיה לחג המולד. לבלאק פריידי תאריכים שונים מדי שנה, אך הוא מתרחש באופן קבוע ביום שישי האחרון של חודש נובמבר, והוא נחשב ליום הקניות הגדול ביותר בשנה, כאשר מדי שנה סכומי שיא מתבזבזים בחנויות במהלך אותן 24 שעות. השנה יחול בלאק פריידי ב-29 לנובמבר. בשנים האחרונות, נתוני הקניות ביום החגיגי רק הולכים ועולים, וזאת תודות להתעצמות חווית הקניות ברשת. למעשה, בשנה שעברה פורסם כי הייתה עלייה של 40% במכירות ברשת בבלאק פריידי, וחלה ירידה במכירות בקניונים ובחנויות הפיזיות. יותר ויותר חנויות מציעות את מרכולתן גם באתרי האינטרנט של החנות, וכך תושבים מכל רחבי העולם יכולים להזמין וליהנות מאותם מבצעים. אז אמנם הישראלים לא חוגגים את החגים האמריקאים, ופחות נהוג בארץ לקנות מתנות לכל המשפחה לכבוד חג המולד, אבל אין ספק שגם לנו שווה להשתתף בחגיגת הקניות ולעשות רשימה של רכישות אותן נבצע ביום הגדול. 

איך הכי כדאי לקנות?

חובבי הבלאק פריידי יגידו לכם שהכנה מראש היא חלק נכבד מההצלחה בקניות באותו היום. מכיוון שיש לכל מוצר מלאי מוגבל, וישנה התנפלות המונית על אתרי האינטרנט, אנו ממליצים לכם ליצור רשימה מסודרת מראש של מה תרצו לרכוש ובאלו אתרים תרצו לרכוש את זה, כולל לפתוח חשבון מראש בכל אחד מאותם אתרים. תוכלו אפילו להרכיב עגלת קניות באתר כלשהו, ואז כשיגיע בלאק פריידי 2019 תוכלו להיכנס ולקנות את כל מה ששמרתם לכם בקליק אחד. אם תבזבזו זמן ביום עצמו להסתכל על המוצרים, לבהות בקטלוג, להשוות מחירים ולנסות להחליט מה בא לכם – בלי שתשימו לב, יגמר המלאי והמבצע החלומי יעלם.  בנוסף, חשוב לזכור כי לא כל המבצעים המוצעים יהיו במחירי רצפה, וחשוב לבצע השוואת מחירים טרם יום המבצע, במיוחד ברכישות גדולות כמו מחשבים או מכשירים סלולריים, כדי לוודא שאתם אכן משיגים את הדיל הטוב ביותר.

ומה עם קאשבק?

אחת הדרכים להבטיח שאתם מקבלים את המרב מהקנייה שלכם, היא להשתמש בכאל קאשבק, שירות המחזיר לכם כסף על רכישות שנעשות באתרים בינלאומיים. שירות כאל קאשבק פועל בשיתוף פעולה עם אתרי הקניות הגדולים בעולם ומחזיר לכם אחוזים שונים מסך הקנייה כך שלמעשה בתקופת הבלאק הפריידי אתם מרוויחים פעמיים, פעם אחת ממבצעי הבלאק פריידי ופעם נוספת מההחזר הגבוה באתר קאשבק. ככל שתקנו בסכום גבוה יותר, ככה תרוויחו יותר בחזרה. בין רשימת החנויות תוכלו למצוא את הענקית הסינית AliExpress בה תוכלו לקבל עד 8 אחוזי החזר כספי, Samsung המציעה עד 4 אחוזים, Lenovo שתיתן לכם עד 3.5% וחנות ההלבשה הבריטית Asos שמציעה עד 9.5% החזר. לצד זה תוכלו להירשם להטבת 3 תשלומים ללא ריבית על ההוצאות בחו"ל ועל הקניות באתרים בינלאומיים. אחרי ההרשמה כל הקניות שלכם באתרי האינטרנט ובחניות בחו"ל יחולקו באופן אוטומטי ל-3 תשלומים שווים.


פורסם ע"י כאל ב-15 אוקטובר 2019


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.