CalPay – לשלם עם הנייד בטאצ' זה כאל

מדינת ישראל צפויה בעת הקרובה לחוות גידול משמעותי בקצב האימוץ של אמצעי תשלום דיגיטאליים, בדומה למדינות בעולם

לשלם עם הנייד בטאצ' זה כאל

מדינת ישראל צפויה בעת הקרובה לחוות גידול משמעותי בקצב האימוץ של אמצעי תשלום דיגיטאליים, בדומה למדינות בעולם. שחקנים מקומיים קיימים וחדשים וכמו גם שחקנים בינלאומיים כגון הארנקים הגלובאליים: Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay יחלו לפעול בשוק המקומי עם מגוון ארנקים דיגיטליים שיוצעו לצרכנים הישראלים.
במקביל, בנק ישראל פרסם את המתווה להאצת ההטמעה ויישום תקן EMV בישראל. תקן ה- EMV יאפשר ויעודד כניסה של אפליקציות תשלום מתקדמות והרחבת מגוון אפשרויות התשלום אשר יעמדו לרשות בתי העסק והצרכנים, וכמו כן, יאיץ את קצב ההטמעה של הארנקים הדיגיטליים אשר ברובם מבוססים על תשתית ה- EMV.
גם חברת כאל מקדמת את עולם התשלומים המתקדמים ומאפשרת ללקוחותיה מגוון של אמצעי תשלום רלוונטיים לרוח התקופה ונגישות לאמצעי תשלום מתקדמים ודיגיטליים, כשאחד מהיישומים הראשונים שהשקנו הוא - CalPay אמצעי תשלום דיגיטלי באפליקציית כאל המאפשר תשלום עם הנייד בטאצ'.

קיבצנו לכם כמה דברים שכדאי להכיר בארנקים דיגיטליים –

מה זה ארנקים דיגיטליים?

ארנקים דיגיטליים הינם אמצעי תשלום מתקדמים, בטוחים, נוחים ויעילים. ארנקים דיגיטליים מאפשרים להכניס את כרטיסי האשראי לנייד, ולשלם באמצעות הנייד בטאצ' (תשלום ללא מגע) באופן, פשוט, קל ומאובטח, כשלא נדרש להקליד קוד סודי.

איך משלמים עם ארנקים דיגיטליים עם הנייד בבית עסק?

פשוט וקל! לקוחות הרשומים לשירות התשלום הדיגיטלי, כדוגמת CalPay, פשוט פותחים את נעילת הטלפון הנייד, מצמידים את גב הנייד למסוף החכם בבית העסק שמופיע בו סימון הקשתות -contactlessקונטקטלס וזהו. התשלום בוצע. לא נדרש להקליד קוד סודי לתשלום.

איזו סוג עסקה מתבצעת באמצעות הנייד?

למרות שכרטיס האשראי איננו מוצג פיזית בעת התשלום בבית העסק, העסקה באמצעות שירות התשלום CalPay נחשבת באופן דומה לעסקה שבה הלקוח שילם עם כרטיס האשראי הפיזי שלו בחנויות ובבתי עסק.
האם ישנה מגבלת סכום לעסקה המתבצעת באמצעות הנייד?
אין מגבלת סכום על תשלום בנייד ואין צורך להקליד קוד סודי מכיוון שהעסקה מאובטחת.

מה זה CalPay?

CalPay הוא אמצעי תשלום דיגיטלי באפליקציית כאל, שמאפשר לשלם עם הנייד בטאצ' באופן מאובטח, בקלות ובמהירות. אפשר לשלם עם CalPay בבתי עסק בישראל ובחו"ל בהם מותקנות קופות תומכות בתשלום בטאצ', כרגע במכשירי אנדרואיד בלבד.

איך מצטרפים ל- CalPay?

זה פשוט וקל - נכנסים לאפליקציית כאל, לוחצים על כפתור CalPay תשלום בנייד בבר הניווט באפליקציה, מזדהים, בוחרים איזה כרטיס לצרף, וזהו - אפשר להתחיל לשלם בנייד. ניתן להצטרף ל-CalPay רק אם מוגדר בנייד קוד לנעילת מסך
לצפייה בסרטון קצר שבו אפשר לראות עד כמה זה קל להצטרף ל CalPay >>

מי יכול להצטרף ל- CalPay?

אפשר לצרף ל CalPay כרטיסים של המועדונים הבאים: מועדון FlyCard [כרטיסים משולבים של המותגים מאסטרקארד ודיינרס], הייטקזון, Family365, H&O,PowerCard ,CalFixnet Miles & More, וכרטיסי ויזה ומאסטרקארד של כאל [ללא מועדון] וכן כרטיסי ויזה ומאסטרקארד בנקאיים של הבנקים הבאים: דיסקונט [זמין לכרטיסי ויזה בלבד], מרכנתיל, מזרחי, קבוצת הבינלאומי [הבינלאומי, אוצר החייל, פאגי ו- UBANKבנק], יהב, איגוד וירושלים

תשלום בנייד יתאפשר גם במכשירי אייפון כששירות הארנק הדיגיטלי Apple Pay יהיה זמין בישראל

איך משלמים עם CalPay?

פשוט פותחים את נעילת המכשיר הנייד, מצמידים את גב הנייד למסוף התשלום וזהו!התשלום בנייד מתבצע מהכרטיס שצורף ל- CalPay.
לצפייה בסרטון קצר שבו אפשר לראות עד כמה זה קל לשלם בנייד >>

לשלם עם הנייד בטאצ' זה כאל

האם ניתן לשלם עם CalPay בכל מכשיר נייד?

ניתן להצטרף ל- CalPay במכשירי אנדרואיד מגרסה 7 ומעלה בלבד, בעלי רכיב NFC (יש לוודא רכיב ה- NFC במצב פתוח בהגדרות המכשיר) ושמוגדר בהם קוד לנעילת מסך.

האם ניתן לשלם עם CalPay כאשר מכשיר הנייד אינו נעול?

לא. אין אפשרות. כדי לשמור על הפרטים מוגנים ועל אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מחייבים כל לקוח שרוצה לשלם עם CalPay להפעיל את נעילת המכשיר.

התשלום ב- CalPay כרוך בתוספת תשלום או בעמלה מסוימת?

אנחנו מתייחסים לתשלום עם CalPay כמו לכל עסקת כרטיס אשראי רגילה. אין תוספת תשלום או עמלה על תשלום בנייד

איפה אפשר לשלם בנייד?

בכל בית עסק שמכבד תשלום בטאצ' ושמופיע בו סימן הקשתות: קונטקטלס . רשתות רבות בארץ מאפשרות תשלום בטאצ', כמו קסטרו,ZARA, H&M , אופטיקנה, דלתא ועוד. גם בעולם רוב העסקים תומכים ב-NFC, המאפשר תשלום מאובטח בנייד.

אפשר לשלם עם CalPay גם בחו"ל?

בוודאי, מדינות רבות כבר אימצו את הטכנולוגיה ואפשר למצוא בתי עסק רבים שתומכים בתשלום בטאצ' ושמופיע בהם סימן הקשתות קונטקטלס, המאפשר תשלום בסטנדרט אבטחה בינלאומי של חברות האשראי המובילות בעולם

האם אפשר לשלם במכשירי אייפון עם CalPay?

תשלום בנייד עם CalPay מתאפשר במכשירי אנדרואיד בלבד. תשלום בנייד במכשירי אייפון יתאפשר כאשר שירות Apple Pay יהיה זמין בישראל.

מי שמעוניין להיות לקוח כאל, כיצד ניתן להצטרף ל-CalPay?

ברשותנו מגוון כרטיסים המקנים הטבות משתלמות, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את מועדון הלקוחות המתאים ביותר עבורכם ולהזמין כרטיס כאל. לפרטים נוספים ולהזמנת כרטיס כאל.

מחזיקי כרטיס אשראי של כאל, אבל לא משתמשים באפליקציית כאל, מה לעשות?

מורידים את אפליקציית כאל לנייד מחנות האפליקציות, מצטרפים ל-CalPay ישירות מהאפליקציה ומתחילים לשלם עם הנייד בטאצ'. להורדת אפליקציית כאל>.

ההטבות שלי בכרטיס האשראי תקפות גם בתשלום עם CalPay?

ברור! כל ההטבות, ההנחות והמבצעים שיש בכרטיס המצורף ל-CalPay, מתקיימים ותקפים גם בתשלום בנייד עם CalPay.

האם ניתן לחלק לתשלומים או קרדיט בתשלום עם CalPay?

בוודאי! כל התכונות הקיימות בתשלום בכרטיס האשראי שצורף ל- CalPay, קיימות גם בתשלום בנייד

איפה אפשר לראות את כל העסקאות שבוצעו בשימוש עם CalPay?

כל העסקאות מופיעות באפליקציה ובאתר, וגם בדף הפירוט החודשי.

עסקה המבוצעת בנייד דרך CalPay היא עסקה רגילה שמופיעה מיידית באזור עסקאות הממתינות לאישור, וגם במסכי פירוט עסקאות בכרטיס יחד עם שאר העסקאות שבוצעו בכרטיס האשראי הפיזי. ניתן לחפש עסקה מסוימת אולצפות רק בעסקאות שבוצעו בנייד עם CalPay.

מה נדרש לעשות במצב של אובדן נייד?

אי אפשר לשלם בנייד בלי להזדהות לפי שיטת הזיהוי שהוגדרה בנייד. בנוסף, ניתן ליצור קשר עם מוקד כאל בטלפון: 03-5723666 ולבצע חסימה של שירות CalPay . במקביל ניתן להמשיך להשתמש בכרטיסי האשראי הפיזי ללא חשש.

מה עושים במצב של אובדן או גניבת כרטיס האשראי?

יש לחסום את הכרטיס באמצעות אפליקציית כאל או במוקד בטלפון: 03-5723666

ניתן גם לדבר איתנו ב- WhatsApp(יש לשלוח הודעת וואטסאפ למספר: 03-5725111) ונעזור לך בכל עניין. לאחר שהכרטיס יחסם לא יתאפשר לשלם בנייד באמצעות הכרטיס שנחסם.

הטלפון הנייד נשלח לתיקון. מה צריך לעשות לפני?

כדאי להתקשר למוקד כאל ולבצע חסימה זמנית של שירות CalPay. כשהמכשיר יחזור מהתיקון יהיה עליכם להתקשר שוב למוקד כדי לשחרר את החסימה הזמנית.

בואו לראות עד כמה זה קל להצטרף ולשלם עם CalPay >>


פורסם ע"י כאל ב-06 ספטמבר 2020


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.