5 סיבות למה כדאי לנסוע לחו"ל עם כרטיס אשראי

לפני טיסה לחו"ל? איזה כיף! מתלבטים אם לנסוע עם כרטיס האשראי או עם מזומן בגרב? אספנו עבורכם 5 סיבות שיגרמו לכם לארוז גם את כרטיס האשראי שלכם

  1. אפשר פשוט לפרוס את החיוב - כשאנחנו נוסעים לחו"ל לפעמים התשלומים "כבדים" על חשבון הבנק שלנו: המלון, האטרקציות, המסעדות וכיו"ב. אבל אפשר לפתור את זה בקלות ע"י הרשמה למבצע שיפרוס לכם את החיובים מחו"ל ל-3 תשלומים ללא ריבית על כל הקניות בחו"ל ובאונליין. לחצו כאן לכל הפרטים.
  2. כשהארנק נגנב או אבד - קודם כל, מאחלים לכם שלא יקרה. תזכרו שתמיד מומלץ לשמור את המזומן שלכם במקום בטוח ולא נגיש כמו כיס פנימי או פאוץ' נסתר. במקרה שאבד או נגנב לכם הארנק עם הכסף המזומן, אז פשוט הלך על הכסף, מה שהיה בארנק לא יחזור לעולם.
    במקרים כאלה יש יתרון להחזיק כרטיס אשראי. אם הארנק נגנב עם כרטיס האשראי, לא הפסדתם כסף שעוד לא הוצאתם. כמובן, שבכל שעה ומכל מקום בעולם תוכלו ליצור קשר עם מוקד הביטחון של חברת האשראי, לדווח על אובדן או גנבה ולבחור באחד מהפתרונות השונים למצבי חירום.

  3. שומרים עליכם - לא צריך לדאוג שמישהו יגנוב ויבצע שימוש בכרטיס. כשתיקנו בבית עסק בחו"ל תתבקשו להקיש את הקוד הסודי כדי לאמת את הזהות שלכם.
  4. הטבות שבאות רק עם כרטיס - כשלוקחים מזומן, מקבלים, ובכן - שטרות. לעומת זאת, כשלוקחים כרטיס אשראי מקבלים את כל ההטבות שמגיעות איתו: הטבה בביטוח נסיעות לחו"ל, הנחות בבתי עסק בהכנות לטיסה, בנתב"ג והטבות שונות בחו"ל. גלו את כל ההטבות שיש לכם בכרטיס
  5. מעקב אחר הוצאות - עם הכרטיס אתם יכולים לעקוב איפה הוצאתם כסף וכמה באמצעות האפליקציה או האתר, כך שתהיו עם אצבע על הדופק לגבי כמה הוצאתם בנסיעה וכמה נשאר בשביל השופינג.

בכל מקרה, תמיד אפשר למשוך מזומן עם הכרטיס גם כשאתם בחו"ל ובית העסק יכול לקבל תשלום רק במזומן.

נושא התשלום בחו"ל אמור להיות הדבר האחרון שמעסיק אתכם, הכי חשוב זה ליהנות מהחוויה, לנקות את הראש ולצבור זיכרונות. לפני הטיסה הבאה, כשאתם בוחרים איזה אמצעי תשלום אתם לוקחים אתכם, תבחרו את הדרך שהכי תתאים לכם להיות בראש שקט ולא תהיה למטלה תוך כדי החופשה.

רוצה לקבל טיפים נוספים ?


פורסם ע"י יאיר ריינר ב-23 יולי 2019