שיפוץ הבית הוא החלום שלכם? כך תממנו את השיפוץ בחוכמה

בכולנו עולה מדי הפעם הצורך להתחדש ולשנות, והרצון לשפץ, לסגנן, או לעצב מחדש את הבית שלנו. ובכל שנה, משפחות רבות בוחרות גם להגשים חלומות ישנים - ולשפץ את הבית

שיפוץ הבית הוא החלום שלכם? כך תממנו את השיפוץ בחוכמה

טיפים לשיפוץ הבית
בכולנו עולה מדי הפעם הצורך להתחדש ולשנות, והרצון לשפץ, לסגנן, או לעצב מחדש את הבית שלנו. ובכל שנה, משפחות רבות בוחרות גם להגשים חלומות ישנים - ולשפץ את הבית.
חשוב שתדעו, שרבים מבית עשרות האלפים הנהנים משיפוץ הבית, מממנים את השיפוץ בנוחות באמצעות הלוואה, הנפרסת לתשלומים נוחים בהחזרים נמוכים. בעוד הלוואה היא ללא ספק כלי פיננסי שחשוב להשתמש בו באופן מושכל - אין ספק שמימון חלום ישן של שיפוץ הבית באמצעות הלוואה, היא מטרה נאותה. מה תבחרו לשפץ? כמה זה יעלה? ואיך בוחרים הלוואה למימון שיפוץ החלומות שלכם? על כל זאת ועוד - במאמר שלפניכם.

מה תבחרו לשפץ? מצעד הפרויקטים המובילים

כאמור, עשרות אלפי משפחות בחרו לשפץ את הבית, לחדש ולסגנון אותו במהלך השנה שעברה. לא כל הפרויקטים היו בהיקפים נרחבים - גם שיפוץ מקומי או מינורי יכול לספק את אותה התחושה החדשה והנעימה לבית. הנה כמה מהפרויקטים שהיו שכיחים במהלך שנת 2018:

  • סיוד וצביעת הבית - כולל קירות צבעוניים, צבעי אפקט וקיר מחופה (כמו קיר בריקים, בדרך כלל בחדר המשפחה או בסלון).
  • ריצוף מחדש - מכיוון שניתן היום לבצע ריצוף בהדבקה מעל התשתית הקיימת, מבלי לפרק את הריצוף הקיים - מלאכת הריצוף הפכה מהירה, וגם זולה יותר.
  • עיצוב מחדש של המטבח - החלפת דלתות לארונות, עיצוב מחדש של אלמנטי הפרזול, ואף החלפת המטבח כולו.
  • עבודות גבס - התקנת נישות, קירות, מחיצות, הנמכת תקרה, וכדומה.

עלות השיפוצים נעה החל מאלפי שקלים בודדים לסיוד הבית, ועד 20,000 ₪ לעבודות גבס משמעותיות.

איך תממנו את השיפוץ שלכם?

כלב חמוד
יש משפחות שבוחרות לחסוך לקראת הגשמת משאלות כמו שיפוץ הבית - אולם במציאות הישראלית, בה מעמד הביניים (עד העשירון השמיני, על פי דו"חות הלמ"ס) מוציאים בכל חודש יותר ממה שהם מרוויחים, אנחנו מממנים הגשמת חלומות כאלה באמצעות נטילת הלוואה.
הלוואה היא כלי כלכלי המאפשר לממן פרויקטים, כמו שיפוץ, על חשבון הכנסה עתידית - כאשר סכום ההלוואה מחולק באופן נוח, בדרך כלל בהלוואות לשיפוץ, עד 60 החזרים (על פני חמש שנים).
מוסדות פיננסיים כמו בנקים וחברות אשראי, מעניקות ללקוחותיהם הלוואות באישור מיידי - מה שאומר שתוכלו לראות את כספי ההלוואה שלכם בחשבון הבנק - כבר ביום נטילת ההלוואה או יום עסקים אחד לאחר מכן.

איך בוחרים הלוואה לשיפוץ?

אנחנו לא ממליצים לממן הוצאות באופן עיוור על ידי נטילת הלוואות - ועם זאת, חשוב לדעת שאנחנו חיים רק פעם אחת, שחלומות נועדו על מנת להגשים אותם, ואם אתם יכולים לעמוד בהחזרי ההלוואה בפריסה לאורך עד חמש שנים - אין סיבה שלא לפעול על מנת לממן בצורה נוחה את השיפוץ שלכם, ולאפשר לעצמכם לקבל בית חדש כבר היום. הנה כמה כללי אצבע, שיסייעו לכם לקבל את ההלוואה המתאימה לכם - עבור שיפוץ הבית שלכם:

  • דעו מה היקף ההוצאה הצפויה למימון השיפוץ שלכם - יש הבדל גדול בין מימון צביעה של הבית, לבין מימון פרויקט שיפוץ הכולל שבירת קירות וכדומה. חשוב שתדעו מה היקפי העלויות של השיפוץ שלכם וכמה כסף תצטרכו. טלו הלוואה בסכום הכסף שאתם צריכים, ולא יותר מזה.
  • חשבו בצורה מושכלת מה גובה ההחזרים החודשיים שיהיה לכם נוח לשלם - אם אתם מגלים כי מתאפשר לכם לפרוס את ההלוואה לזמן קצר יותר מזה המרבי המוצע, באמצעות תשלומים חודשיים גבוהים יותר - שקלו לבחור קיצור זמן החזר ההלוואה.
  • בדקו יתרונות נוספים של ההלוואה שלכם - למשל - יש הלוואות המאפשרות, למשל, תקופת "חסד" של דחיית התשלומים למקרה הצורך. אם יש לכם צורך במאפיין מיוחד להלוואה שלכם, כמו למשל קבלה מיידית של הכספים, דחיית התשלום הראשון וכדומה - בחרו הלוואה שתאפשר לכם להתנהל בנוחות למשך תקופת ההחזרים.

איך נוטלים הלוואה לשיפוץ?

הלוואות כלליות, הלוואות חוץ בנקאיות או הלוואות מיידיות, ניטלות בקלות, ובדרך כלל שלב האישור העקרוני עבור ההלוואה מבוצע אונליין. קליק אחד - ואתם בדרך לבית משופץ, מחודש וכיפי!

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.


פורסם ע"י עומר גלעדי ב-04 יוני 2019


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.