איך להיערך תקציבית לחופשה בחו"ל בקיץ

הקיץ כבר ממש מעבר לפינה. אחרי שנה של עבודה מאומצת, מרדף אינסופי אחרי הילדים או לימודים תובעניים, כולנו יודעים כמה חשוב וכדאי לצאת לחופשה כדי להחליף אווירה, למלא מצברים ולחזור לשגרה בכוחות מחודשים, אבל איך עושים את זה מבלי לפגוע בכיס?

ואם אין לי תקציב לנסיעה?

לא קשה לשכנע את רובנו בנחיצות היציאה לחופשה, אבל מה לגבי העלויות? גם אם אין ברשותכם סכום כסף זמין לנסיעה המיוחלת, אל דאגה. חברת האשראי, תשמח להציע לכם מגוון פתרונות אשראי מבניהם תוכלו לבחור את פתרון האשראי שהכי מתאים לכם. פתרון האשראי הנפוץ ביותר הוא הלוואה. הליך בקשת ההלוואה הינו נוח ומהיר. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט או האפליקצייה של חברת האשראי, לבחור את הסכום המבוקש ואת מספר התשלומים הנוח לכם (עד 72 תשלומים!), והכסף יעשה את דרכו אל חשבונכם.

להיות צרכנים נבונים

לפני הנסיעה, תכננו תקציב של כלל ההוצאות הצפויות לכם: טיסה, מזון, קניות, תחבורה ועוד. בנוסף, שוק התיירות הישראלי והבינלאומי שופע דרכים להקל על מטיילים ולחבר בין צרכים לפתרונות. העזרו ככל האפשר באפליקציות שיסייעו לכם להקטין עלויות, למשל:

  • החלפת בתים - פתרון נפוץ מאוד שיחסוך לכם את הוצאות הלינה
  • מציאת טיסות זולות
  • אתרי השוואת מחירים

איך לבחור יעד

כעת, כאשר חשבון הבנק שלכם מאפשר לכם לנפוש בנחת, נותר לכם לבחור את היעד הנכסף. אז מה אתם מעדיפים - חופשה בארץ או בחו"ל? חופשה בארץ, מטבע הדברים, מצריכה פחות היערכות ולרוב עולה פחות. למרבה המזל, ארצנו הקטנה התברכה בלא מעט פינות חמד ויעדי נופש מהנים. טיסה לחו"ל, לעומת זאת, תחשוף אתכם לתרבויות, שפות וריחות לא מוכרים ורוב הסיכויים שתספק לכם הרפתקה בלתי נשכחת.

היערכות תקציבית נכונה

למה כדאי להוציא כרטיס אשראי בינלאומי טרם הנסיעה

אם אתם חולמים על חופשה בחו"ל, וודאו כי ברשותכם כרטיס אשראי בינלאומי ובדקו אלו הטבות מקנה לכם הכרטיס. למשל, כרטיס ויזה של כאל מעניק לכם:

  • הטבה בביטוח נסיעות לחו"ל
  • אפשרות לתשלום ב-3 תשלומים ללא ריבית – עסקות אינטרנט במטבע חוץ, רכישות בבתי עסק ובמשיכות מזומן בחו"ל.
  • השכרת רכב בהנחה - אם הנכם נוסעים ליעד שבו התחבורה הציבורית אינה מהידידותיות, או שאתם מתכננים "לחרוש" את המדינה לאורכה ולרוחבה, היכנסו לאתר Cal לפרטים נוספים.

נוסף על ההטבות הללו, בשימוש בכרטיס אשראי בינלאומי תוכלו ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים נוספים, בהם:

  • ניצול תקציב הנסיעה שלכם לפי הצורך ולא לפי אילוצי המזומן שמשכתם.
  • הפחתת החשש מכייסים הנמצאים ברוב המקומות המתוירים וחוסך לכם את הצורך לשאת עמכם סכומים ניכרים במזומן.
  • הכרטיס בטוח במקרי גניבה - תוכלו לבטלו בקלות ואף לקבל החזר מחברת האשראי על כל אותם חיובים שנעשו במרמה.

לצאת לדרך בראש נקי

בין אם זו חופשה בחו"ל או בארץ, לבטן-גב או מסע קניות מהסרטים, היעד הנכסף שלכם כבר ממתין לכם שתכבשו אותו. ודאו שאתם מצוידים בכרטיס אשראי בינלאומי כדי שתוכלו לנצל את שלל היתרונות שהוא מציע וליהנות מחופשת החלומות שלכם בראש שקט ונקי מדאגות.

לטוס בראש שקט

להלוואה לחופשה>
להזמנת כרטיס אשראי בינלאומי>

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה: כאל מימון בע"מ / דיינרס מימון בע"מ. כפוף לתנאי החברה ולעמידה בתנאי החיתום.


פורסם ע"י עומר גלעדי ב-06 יוני 2019


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.