מתקדמים לתשלום בטאצ'

בשנת 2020 המרפק קיבל מקום של כבוד, המסכות חזרו לאופנה, שליחי האוכל הפכו לגיבורי השעה והבנו שיש דברים שאין בהם צורך במגע

בשנת 2020 המרפק קיבל מקום של כבוד, המסכות חזרו לאופנה, שליחי האוכל הפכו לגיבורי השעה והבנו שיש דברים שאין בהם צורך במגע. הכירו את כרטיס האשראי המתקדם של כאל בטכנולוגית Contactless, המאפשר תשלום ללא מגע וללא הקשת קוד סודי בעסקאות עד 300 ₪. פשוט מקרבים את הכרטיס למסוף ומשלמים. מתקדם, מהיר ו- כאל.

מערכת סליקה בטאצ' 

מהו כרטיס Contactless?

כרטיס Contactless הוא קודם כל כרטיס חכם, תוכלו לזהות אם הכרטיס שברשותכם הוא כרטיס חכם אם יש לו שבב זהוב. כרטיס חכם פועל בטכנולוגיה חדשנית וחכמה, המבוססת על תקן EMV – תקן בינלאומי. בעת ביצוע עסקאות, השבב שעל הכרטיס יוצר קוד עסקה חד פעמי וייחודי, בו לא ניתן לעשות שוב שימוש – עניין ההופך את השימוש בכרטיס לבטיחותי יותר באופן משמעותי. לכרטיס Contactless יש בנוסף לשבב, גם לוגו WIFI בצד הקידמי או האחורי. 

אז למה לשלם בטאצ'?

בעידן בו כל מגע יכול להיות מעט מלחיץ, וכשאנו נותנים את כרטיס האשראי שלנו למוכר בחנות, לא תמיד מתאפשר לנו להוציא מגבון חיטוי ולחטא אותו מול עיניו המשתאות של המוכר, לא פלא שכרטיס האשראי החדש בטכנולוגית contactless (ללא מגע) הוא ממש צו השעה.

אבל אם נניח את עניין הבטיחות בצד, חשוב להבין כי בחודשים הקרובים יכנסו לתוקפן תקנות המחייבות הקשת קוד סודי בכל עסקה שמתבצעת באמצעות כרטיס האשראי, על מנת להפוך את התשלום לבטוח יותר. בעלי כרטיס Contactless יוכלו לשלם ללא מגע ומבלי להקיש את הקוד הסודי בעסקאות עד 300 ₪, מה שהופך את כל העניין להרבה יותר פשוט ונוח.

תשלום בטאצ' 

מה קורה אם העסקה מעל 300 ₪ ?

נדרש להקיש את הקוד הסודי. לא זוכרים את הקוד? אפשר לצפות בקוד הסודי באפליקציה או באתר כאל, וכדאי יותר לבחור קוד סודי שקל לבחור בכספומטים. 

כיצד תדעו אם כרטיס האשראי שברשותכם מאפשר תשלום ללא מגע?

חפשו לוגו WIFI על גבי הכרטיס – מצאתם? מצוין! עכשיו תוכלו לשלם בטאצ', בצורה בטוחה והיגיינית יותר.  


פורסם ע"י כאל ב-26 מאי 2020


0 תגובות

אנו מאחלים לך קריאה נעימה, ומזכירים שכל מידע שמופיע באתר כפוף לתנאי השימוש.